انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-04-2015، 14:52)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:49)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:48)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:43)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تغییر هویت دادم من یه ساله ._.
ولی برای من هنوز همونی Heart

چه زوج خوشبختی :>

رزی

اون روز امیرحسین داشت
با متین اینطوری میحرفید :v

فقط برای اونا یکم خیلی واقعی بود ._.

سحر سرمو بکوبم ب دیوار ؟ :|

راحت باش

فقط مواظب باش خودتو نکشی

اصغر جون ناراحت میشه ( .. )

اصن خودت عاشقش شدی :v

یه امیر گفتم صد تا از توش در اوردی :||
انیتا خوبی؟ ._.
وایسا ببینم :|

اصن من و تو داریم در مورد چی حرف میزنیم سحر ؟ :|
درست شد Big Grin
(17-04-2015، 14:53)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انیتا خوبی؟ ._.

مرسی:-) 

شوما خوبی؟!
لپای من چال داشت شهرداری اومد پُرش کرد -_-

چشام آبی بود شهرداری اومد خورشیدشو برداشت شب شد -_-
(17-04-2015، 14:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درست شد Big Grin

^_^
چه خانوم خوشگلی^_^
(17-04-2015، 14:51)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:51)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:49)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی ؟ ._.

تُ خوبی  ؟ ._.

تو خوبی ؟ ._.

تُ خوبی ؟ ._.

(17-04-2015، 14:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درست شد Big Grin

جوووونننزززز آواتار :| 3>

این هَنو با من قهره :/

هوی شیوا ننه ، مگه مامانا با بچه هاشون قهر میکنن ی سال ؟ -_-
(17-04-2015، 14:53)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:52)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(17-04-2015، 14:48)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی برای من هنوز همونی Heart

چه زوج خوشبختی :>

رزی

اون روز امیرحسین داشت
با متین اینطوری میحرفید :v

فقط برای اونا یکم خیلی واقعی بود ._.

سحر سرمو بکوبم ب دیوار ؟ :|

راحت باش

فقط مواظب باش خودتو نکشی

اصغر جون ناراحت میشه ( .. )

اصن خودت عاشقش شدی :v

یه امیر گفتم صد تا از توش در اوردی :||

عاشق بد دردیه درمون نداره ng2

اخه این حرفا رو به من نگی به کی میخوای بگی ._.

رزی میخوای محمدو برات بگیرم؟ :>
(17-04-2015، 14:55)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:51)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-04-2015، 14:51)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خوبی ؟ ._.

تُ خوبی  ؟ ._.

تو خوبی ؟ ._.

تُ خوبی ؟ ._.
تو خوبی -_-