انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-04-2015، 20:09)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:08)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:05)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:02)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خونه بابات کسی دوست ندارع :>

من پرنسس باباییم Angel 
:|

هوی امیر اونجوری خودتو ب موش مردگی نزن:|
مال خودمه:>

من زنی ک مدیر ازمایشی باشع نمیخوام برو ثابت شدی بیا:>
امیر عشقم بیا بریم برات عروسی بگیرم:>

اقا بزارین برم کلش-_-
خدافظ
دور شو لب و لوچتم جم کن -__-
ایش |: 

وای خواهرم واقعا عفت و حیای شما قابل تحسین است ._.

الان ب طور غیر مستقیم بمن گفت بی حیا p336
(23-04-2015، 20:09)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا حالا اینقد با احساساتم بازی نشده بود:|
مرتیکه چش سفید:|
الان چارنفر غریبه بیان فک مکنن ما پاک دانشجویی چیزی هستیم:vvvv
+
سلام استار گرل اسمتو نمیدونم

آنیتا
کوچیک شوما!

من فک میکردم صابری ^_^ .. !!
(23-04-2015، 20:08)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:05)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:02)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:59)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:57)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخ آخ !

مگه تو درد منو بفهمی (._. * )

اصن منو چه به اون خر پیر !

خیلی بیشعوری میدونستی ؟ :|

یه خط بزنم رو اسمت :V ?

اگه شعور داشتم ک با جیمی زر نمیزدم
اها حالا شد پیری؟
بذار بش بگم تا اون چشای اسکاریشو درشت کنه
گه نخور بیزحمت

سوسک ارتشی گستاخ |:

سی سال خیلی جوونه :| ?

اسکار کیه |:

به غذای تو کاری ندارم + خوردنی نیسی (;

اخه عنکبوت مغز
چشای من مثه اسکاره یا ارمین؟
بیشَعور

لاغشا چُلمن |:

چشای نرخر  ^_^

زنتو میگم عشقم :V

تقلید کننده میمون است . !

ابیار گف مسخرع کننده نگف تقلید کننده
نرخر خودتی
زشت
+
همون چیزایی ک قبلا بهت گفتم نمیشه اینجا بگم

رومممممممممممممممم قشنگ ب برج
من عشقتم
اقا بذار دوماه زن ی نفر باشی بعد برو سراغ بعدی
من دیگ فقط با هانی میرم
(23-04-2015، 20:11)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:10)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:09)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+

آینتا هستم!
کوچیک شوما!

آینتا؟
اهورام:>
خوشبختم

نه اشتب تایپی شد:-) 

آنیتا:-) 

همچنین!
یه لحظه تو خوندن اسمت دچار اختلال شدم |:
(23-04-2015، 20:12)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
+

آنیتا
کوچیک شوما!

من فک میکردم صابری ^_^ .. !!

-_-     
(23-04-2015، 20:12)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:09)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:08)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:05)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پرنسس باباییم Angel 
:|

هوی امیر اونجوری خودتو ب موش مردگی نزن:|
مال خودمه:>

اقا بزارین برم کلش-_-
خدافظ
ایش |: 

تو تا لحظه آخر داشتی زنش میشدی تازه شاکی شدی از اینکه نخواستت :||

این لقب زیبا برازنده خواهر باحیای ماست :v
(23-04-2015، 20:11)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:10)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
+

آینتا هستم!
کوچیک شوما!

آینتا؟
اهورام:>
خوشبختم

نه اشتب تایپی شد:-) 

آنیتا:-) 

همچنین!

((=
مدیریت مبارک
(23-04-2015، 20:11)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:10)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اقا بزارین برم کلش-_-
خدافظ
ایش |: 

ممنون خواهر پاک دامن ._.

اسم شما چیست ای خواهر باحیا ؟ ._.
اتنبآ هستم :V
شما چطور ._.
(23-04-2015، 20:13)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:11)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:10)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ایش |: 

ممنون خواهر پاک دامن ._.

اسم شما چیست ای خواهر باحیا ؟ ._.
اتنبآ هستم :V
شما چطور ._.

اشتنباخ هستم :|
(23-04-2015، 20:13)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 20:12)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اقا بزارین برم کلش-_-
خدافظ
ایش |: 

تو تا لحظه آخر داشتی زنش میشدی تازه شاکی شدی از اینکه نخواستت :||

این لقب زیبا برازنده خواهر باحیای ماست :v

بی  شوهری فریاد میزنه خواهر:|
امار دختران مجرد پنج برابر پسران مجرد است:|
تو این بی شوهری بزارم این هلو از دسم بپره؟:>