انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: » گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
slm:|

(13-09-2015، 17:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکی صفحه 100 و افتتاح کنه خودم بش اخطار میدم ^_^ !

جز خودم ._.

va:|
(13-09-2015، 17:52)ღpretty girlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخطار ._. ..

شانس با تو رو شد :|
(13-09-2015، 17:50)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:41)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:29)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگه(:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: mel*، [ιяяesιsтιвLe]، ~ChaRizMa~، ற!sS~saЋİ

شماها دقیقا دارین به چی نگاه میکنین؟|:

ب تـو ._.*

امضات خيلي خوبه خانوم امپيتي گرل
فقط اون چشه ترسناكه:/\

عـه ؟ مـرسـی ((:

مـن چ نـآم کـآربـری زشـتـی دآرم ، امـپـتـی گـرل :|||
(:
خوب عوضش كن
من نميتونم معنيشو درك كنم :297:

مـگـه مـن صـآبـرم :|| ؟

یـعـنـی دُخـتـر خـآلـی :|||| 25r30
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: wicked*، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘

سلام غزل
داشتم گ.آ های قبل رو میخوندم
چقدر دلم براشون تنگ شده
شِل شـآک چهارنفرهـ ._.
(13-09-2015، 17:50)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:49)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:43)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:40)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا من بیکار نیستم به هرکسی که اسپم داد و تازه وارد بود لینک تاپیک اسپم چیه رو بدم -_- !

بعدش اونا میفهمن اسپم چیه و من نمیتونم اخطار بدم ..  cry girl  :|

کـی گـُفـتـه تـو بـیـکـآر نـیـسـتـی ؟! :| 25r30

(13-09-2015، 17:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تازه اون l نیست i /: !

یـآدم نـنـداز ):
هیسس -_- ساکت ..
حرف بزنی به مدت 5 روز تعلیقت میکنم !  129f 
+
:V !

(13-09-2015، 17:45)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:40)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا من بیکار نیستم به هرکسی که اسپم داد و تازه وارد بود لینک تاپیک اسپم چیه رو بدم -_- !

بعدش اونا میفهمن اسپم چیه و من نمیتونم اخطار بدم ..  cry girl  :|
تو فعلا يه كار مهم داري
كه انجامش نميدي:/

چیه ؟

سو استفاده گر:|
زن بگيري برا من

گ.آ دیروزو نخوندی ؟ :|

دنیا قبول کرد با بی عقلیمثل تو مزدوج بش ._.!
من اونو نميشناسم
اصن كيه؟
من اخر نفهميدم چه صنمي با تو داره؟
بعدشم من دختر بيرون نميبرم با اين وضعيت الانمااا
(13-09-2015، 17:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 17:52)ღpretty girlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخطار ._. ..

شانس با تو رو شد :|

ch zendegi shode._.

hooof:|
#nIkI#
آخی ):
(13-09-2015، 17:54)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: wicked*، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘

سلام غزل
داشتم گ.آ های قبل رو میخوندم
چقدر دلم براشون تنگ شده

منم دلم براشون تنگولیده ._. !

این شیوا آخرش آنلاین شد .. من میفهمم قضیش چی بوده !
فک کردم ایـن پآرمیـداس :|