انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: » گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-09-2015، 21:30)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون صبا : )
آرش :|
تحویل نمیگیریا :/

جان؟
نه بابا ديدم ميخواي بري چيزي نگفتم(:
چطوري؟
(12-09-2015، 21:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 21:28)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 21:25)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 21:24)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون خوبم شادی جان

موفق باشی

مشکلی داری..؟!:|
خوب تو ی خط بنویس دیه -_-

اصلا من دوس دارم تو ی خط بنویسم

از نظر دستوری هم دو جمله جدا گانس

باید در دو خط جدا گانه باشه

بعدش

مگه اسم تو هم مگه شا....

بیخی-_-
خدا شفات میده :|

خدافس :|

من هر ی کلمه می گم

صد تا نظر میدی

بعدشم آدم چیزی میگه بت بر میخوره

منم از نرفتم هیچ منظوری ندارم ک بت بر میخوره
وقتی حرف میزنی باید جنبه جوابشم داشته باشی

حالا هم خدافظ
-_-

(12-09-2015، 21:30)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خواهش شادی

خخخخ
اقا پاسخ سريع شمام غير فعال شده؟
شــادی :>
(12-09-2015، 21:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

جان؟
چطوري؟

اها ..
فک کردم کاری کردم ناراحتی ._.
مرسی ..
امروز تقریبا قلبم داشت می ایستاد :/
فک کنم این روزاس ک دار فانی رو بای بای بگم :|||
من برم اهنگ دان کنم ..
خدافظ Smile

(12-09-2015، 21:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیزم !
بلی ؟
(12-09-2015، 21:36)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 21:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

جان؟
چطوري؟

اها ..
فک کردم کاری کردم ناراحتی ._.
مرسی ..
امروز تقریبا قلبم داشت می ایستاد :/
فک کنم این روزاس ک دار فانی رو بای بای بگم :|||
من برم اهنگ دان کنم ..
خدافظ Smile

(12-09-2015، 21:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیزم !
بلی ؟

ها؟؟؟
قلبت؟؟؟؟ :N56:
نقل قول: سلام عزیزم !
بلی ؟
سلام .-.
همینجوری صدات زدم .-.
آره قلبم ._.
مامانم گف عصبیه .. باید یه خورده عصابم رو اروم تر کنم !
ولی خب سعی میکنم خودمو برای هر اتفاقی اماده کنم !! خخخخ
همین علی طباطبایی بدبخت مگه چن سالش بود مرد ..
هرچه خدا بخاد خلاصه : ))))
خدافظییییییییی
بچه ها دیروز با فرید حرف زدم !
البته چت نکردما .  واقعن باهاش حرف زدم : ))
صداش خیلی خوبه ..
یه بغضی تو صداش داره !
ولی خیلی صداشو دوس دارم ..
دیروز کلی باهم دعوا کردیم منو فرید ^_^