انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: » گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باز قراره مهمون بیاد و من خبر ندارم :|

خدافظ -_-
ایـمآن؟
جواب بی همه چیزان چیست؟
عقدهـ ای هآ؟
در کل جواباشونو توضیح بدهـ
دوستان بيايد دست به دست هم دهيم براي ضرب المثل ((جواب ابلهان خاموشيست ))جوابي پيدا كنيم:/\
آهویی دارم خوشگله فرار کرده ز دستم

دوریش برایم مشکله

کـاشکی اونو می بستم

ای خدآ چی کار کنم؟ آهومو پیدا کنم؟

ای چه کنم؟ وای چه کنم؟

کجا اونو پیدا کنم

کاشکی اونو می بستم.. :498:
(15-09-2015، 16:42)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان بيايد دست به دست هم دهيم براي ضرب المثل ((جواب ابلهان خاموشيست ))جوابي پيدا كنيم:/\
پاشیم چراغای فلشو خاموش کنیم؟ |:

الان چیزی نمیاد به ذهنم
(15-09-2015، 16:41)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2015، 16:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منتظرن من الان برم wcبد نسخه بزنن.__.
از صُب تا شب اینجایی! :|
حق دارن ._.

خو چه كنم؟
از صب تا شب هستم به جز موقع اي كه ميخوان نسخه بزنن
سلــآم .-.
(15-09-2015، 16:44)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2015، 16:42)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاشیم چراغای فلشو خاموش کنیم؟ |:

الان چیزی نمیاد به ذهنم
خيلي دندان شكنه لا مصب:|
غزل سوالا رو جواب بده کامممممممممممممممممل >________<
برم خودمو ببندم به تخت ترك كنم فلشو