انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: » گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-09-2015، 21:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مودب .. مودب ._.
:| دهنـتو ببند ._. 

سلآم بلد نیستی ؟ :| 

بعد از 1 سال :| ینی 22 بهمن ِ پارسال تا الان امشب رفتم فیسبوک :| 

قفل کرد ... منو نمیشناسه :| زدم ارسال کد به شماره تلفنم :| اون خطو قدیما سوزونده بودم :| 
هویی .. -_-

40 درصدم برای تو .. چطوره ؟ ._.
(13-09-2015، 21:28)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هویی .. -_-

:|  هر کی ندونه تو میدونی :| 

هیچـکـی اندازه من اخطار نگرفــ تو فلش :| منـو از این نترسون ._. 
(13-09-2015، 21:31)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 21:28)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هویی .. -_-

نمیترسونم .-.

حالا خوبی برادر ؟
چِ عوض شده‎:|‎
سَلام ._.
(13-09-2015، 21:33)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2015، 21:31)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هویی .. -_-

نمیترسونم .-.

حالا خوبی برادر ؟
(:
قربانت ._. 

تو چطوری ؟ 
همه رفتن .-.
من امدم
ساعت 4:15

من بیدار

اینجا تهران

I lOvE pMs
این پرسشنامه مدیریت دیگه چیه؟