انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-06-2017، 14:29)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سر بزن به قم چندتا خفاش هست نشونت بدم

ولش كن داش مهرداد 25r30
حله........
(17-06-2017، 14:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:26)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:21)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تف تو اون بهشتي ك قرار زير پاي بعضي از همين دخترايي باشه ك پس فردا ميخوان بشن مامان  :|

خود درگيري مزمن دارن اينا  |:

من اصلا حرفت رو به خودم نگرفتم . باشه ؟
من محظ خنده این کارو میکنم ..
به کسی هم مربوط نیس .
یه تار موی همین دخترای ساده می ارزه به صد تا پسر آب زیر کاه !

باشه  :|

من هدفم تخريب روحيه نبود..!! فقط فان..!!

ساده؟؟ O__O ديديش سلام مارم برسون  (:

: )

محظ اطلاع وقتی هدفت فانِ یه ندا بده ..
سلام برسونم ؟ زیاده ! باهاش زندگی کردم !

باشه (:

من به عمرم نديدم...!!
پسر خوب مث عقاب طلاييه.. بشدت كمياب...
اما دختر خوب و ساده مث سيمرغه..!! افسانه اي : )

حداقل تو كلان شهرهايي مث مشهد و تهران من نديدم..!!
مگ شهر ها ديگ تك پيدا بشه..

عوضش من دیدم !
اونم به تعداد زیاد ... مخصوصا تو انجمن !
تو تهران خر با بارش گم میشه !
حق با توعه پسر خوب مثل عقابه طلایی .. بخاطر همینم تو انجمن نیس !
دووووووووووووووتاااااااااااااان

تمومش کنین لطفا
ببینم مهرداد کجای قمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(17-06-2017، 14:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:21)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تف تو اون بهشتي ك قرار زير پاي بعضي از همين دخترايي باشه ك پس فردا ميخوان بشن مامان  :|

خود درگيري مزمن دارن اينا  |:

به کسی هم مربوط نیس .

بمب اتک بخوره تو صورتم اگه دروغ بگم D:
ولی انصافا  تخریب و فان رو اسکی رفتی D:
:V
در موزی بودن بعضی دخترا شکی نیس!
پسرا که خیلی بدتر
(17-06-2017، 14:31)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 14:26)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
به کسی هم مربوط نیس .

محظ اطلاع وقتی هدفت فانِ یه ندا بده ..
سلام برسونم ؟ زیاده ! باهاش زندگی کردم !

باشه  (:

من به عمرم نديدم...!!
پسر خوب مث عقاب طلاييه.. بشدت كمياب...
اما دختر خوب و ساده مث سيمرغه..!! افسانه اي   : )

حداقل تو كلان شهرهايي مث مشهد و تهران من نديدم..!!
مگ شهر ها ديگ تك پيدا بشه..

عوضش من دیدم !
اونم به تعداد زیاد ... مخصوصا تو انجمن !
تو تهران خر با بارش گم میشه !
حق با توعه پسر خوب مثل عقابه طلایی  .. بخاطر همینم تو انجمن نیس !

ديگ دروغ نداشتيم  Smile

منم قبول دارم..!! واقعا نيست..!!

ولي تنها دختر خوبي كه من ديدم  ففط دختر خودمه

عشخ باباشه  : )
مگه بلدی؟
(17-06-2017، 14:33)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه بلدی؟
عاره دو سالی زندگی کردما مثلا
این حد از پتاچه خواری بیسابقس!!!!!!!!! Big Grin