انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سکوت چیه:/
دعوا کنین هیجان زده بشیم._.
برم بخوابم خیلی خستم 
شبخیر 
+
تف تو امتحانا
شبخير :|
خدافز شیوا^___^
(15-06-2017، 13:42)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا من و تو دعوا کنیم مریم روح بچه ها ترو تازه بشه :cool:
(15-06-2017، 13:40)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:35)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:32)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:31)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصن روایت داریم:
Single for ever
بله بله اَحسَنتم! ((;
به نقل از کتاب گوسفندان نمیمیرند: که میگه سینگل باش تا کامروا باشی!

کتاب رو خوندم
خیلی اثربخشه
بخونید حتمن. :  |||||
ضرب المثل های زیادی تو این کتاب هست! مثلا سلام گرگ بی طمع نیس   گُرگُ میش    گُرگ در لباس میش   +
تکرار میکنم نام کتاب : ▲ گوسفندان نمیمیرند! ▼
تو یکی از جُمله هاش میگه که بَع بِع عع  ببع بع بع |:
روحُ جَلا میده اصن!

بزار یکیشم من حفظم:
گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی...

البته این منبعش کتاب «هشدار برای گرگ» هستش....
اینم کتاب خوبیه...آموزندس (:
(15-06-2017، 13:45)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:42)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سر چی دعوا کنیم:/
اخه من شاتی ازت ندارم ب غیر اون سوتیه Big Grin
عجببببببببببببببب
خخخخخخخخخــــــ
مریم بیا کل کل کنیم شاتم نمیخاد زیبا اسان در دسترس
(15-06-2017، 13:47)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:45)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سر چی دعوا کنیم:/
اخه من شاتی ازت ندارم ب غیر اون سوتیه Big Grin

به تو روحت هنوز یادته  Big Grin Big Grin
(15-06-2017، 13:46)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:40)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:35)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:32)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 13:31)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصن روایت داریم:
Single for ever
بله بله اَحسَنتم! ((;
به نقل از کتاب گوسفندان نمیمیرند: که میگه سینگل باش تا کامروا باشی!

کتاب رو خوندم
خیلی اثربخشه
بخونید حتمن. :  |||||
ضرب المثل های زیادی تو این کتاب هست! مثلا سلام گرگ بی طمع نیس   گُرگُ میش    گُرگ در لباس میش   +
تکرار میکنم نام کتاب : ▲ گوسفندان نمیمیرند! ▼
تو یکی از جُمله هاش میگه که بَع بِع عع  ببع بع بع |:
روحُ جَلا میده اصن!

بزار یکیشم من حفظم:
گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی...

البته این منبعش کتاب «هشدار برای گرگ» هستش....
اینم کتاب خوبیه...آموزندس (:
دور از مسخره بازی! اینایی که هی گرگ گرگ میکنن! خیلی رو مخ هستن! |:
خوده گُرگ ام نمیدونست انقدر شاخُ لاکچریع