انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حالا خوبه نتم تموم نشد Big Grin
اون جوری بیشتر میسوختم -__-
(12-06-2017، 18:14)miss potato ._. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا گزینه همه موارد نداره؟؟

راس مییگی اینم به ذهنم رسیدا بزار اضافا کنم 

+
میخوای پستارو پاک کنم خودت اول بشی؟bathtime
(12-06-2017، 18:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2017، 18:14)miss potato ._. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا گزینه همه موارد نداره؟؟

راس مییگی اینم به ذهنم رسیدا بزار اضافا کنم 

+
میخوای پستارو پاک کنم خودت اول بشی؟bathtime
عاره میخوام ._.
(12-06-2017، 18:16)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2017، 18:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2017، 18:13)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا خانوم داشتی اشتباه میزدی! D:
تایپکُ لحظاتی بستی :V
ایا ایمان نمی اورید اینا همش ب اراده ی ماست._.

میگیم بسته شو بسته میشه'--'
عجب بهانه ای تراشیدی :V

بهانه تو از مرتدشدگانی 

میخواستیم سپاس هارو با ارامش بزنید 
ماکه به اندازه کافی داریم این فرهنگ برای زندگی اینده اتان خوب است

(12-06-2017، 18:17)miss potato: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاره میخوام ._.

پنج تومن kaffe2

6037991889631819
یه گزینه ی » دقیقا نمیدونم چرا « هم اضافه کن .___.
:|
بیخیال 
(12-06-2017، 18:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقم تو بخاطر من اینجایی یادت رفته؟'_"
میخوای گزینه شیوا رو هم اضافا کنم؟؟؟
(12-06-2017، 18:19)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیخیال 

ها تو در زمره گناهکاران قرار گرفتیییییییی اااااااااااا
سه صفه گُذشت :| ؟ 
ای بابا :|
(12-06-2017، 18:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2017، 18:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره آره حواسم نبود ^__^

فکر خوبیه ._.\

ممنون از درگیری نجاتم دادی ._.
(12-06-2017، 18:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

(12-06-2017، 18:19)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیخیال 

ها تو در زمره گناهکاران قرار گرفتیییییییی اااااااااااا
با عرض پوزش
بعله حالا مود عوض میکنیم!

یاوه نگو، زن |:
در سِرِشتِ آدمیت مرا نامُ نشانیست!