انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-06-2017، 15:31)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 15:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افرین سال بعدش شروع کردی وقتی من مدیر بودمkaffe2
کی تاییدت کرد؟من!

تو ضد من بودی من خودمو جر دادم تا دیدت مصبت شد 
صابر به من گف مدیرا باهات مخالفن کی مخالفه ؟ شیوا 
اوهوم چون من کسی ک بی چاک و دهن باشه رو هیچوقت تایید نمیکنم هر جای دیگه هرجوری بودین بمن ربطی نداشت bathtime
فکر کنم دعوا تو دعوا شده قدیما قدیمی شدن دیگه دوستای عزیز
برای بعضیاتون زبون قاصره (قاسره قاثره غاسره )از بیان که چی بودید اعجوبه بودید تو زبون نفهمی
(15-06-2017، 15:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم چون من کسی ک بی چاک و دهن باشه رو هیچوقت تایید نمیکنم هر جای دیگه هرجوری بودین بمن ربطی نداشت bathtime

الان باز منتظر واکنشی ن  ؟ :v
دهن ادم بی دلیل باز نمیشه طرف مقابل وقتی مدیر باشه هر کاری ک بخاد رو میتونه به سود خودش تغغیر میده 
بدرود همگی 

ولی ناموسا دم طرز فکرتون گرم یه بت کثیف ساختین از ما
دهن گشاد بد دهن بی ادب 
جن وقت دیگ بی مرام و جاشی و اینام به کلکسیون اضاف میشه 
(15-06-2017، 15:32)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه فسیل فلشم حافظم هم اونقد ته نکشیده  ی چیزایی یادمه ک دارم میگم
واسا برم بعد پشت سرمون تف بنداز 

(15-06-2017، 15:32)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فازت الان دِپه دوس داری تخریب کنی 
فش مادر ندادم یه چیز دیگه گفتم اونم بد بود!
ولی یادمه که همین حس تورو داشتم اونموقع اونوقت تو اومدی چار تا استیکر ناجورُ فش اینا دادی!
نزار منم استارت کنم 
بیخیال شو 
گذشته ها ، گذشته
D:

حاجی تو گپ همه غیدن بهت منم یبار اینکارو کردم دیدم اف شدی اومدم پی ویت یادم نمیاد چی گفتم ولی هر چی بود بول شت نگفتم بت 
من حالم خوش نبود استیکرای امام خمینیُ[♥] |: میفرستادم
گفتی مادر ****** را ثابت نکنیم! 
با استیکر!
و چند تا چیز مضخرف دیگه
اینُ رفتی به نفع خودت به چند نفر دیگه گُفتی
سُفره ماهی؟! <:
بول شت » دریل D:
 آف شو بعدا بیا 
کسی دُنبال آروم کردن ماجرا نیست بقیه فقط لذت میبرن ..!
(15-06-2017، 15:36)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2017، 15:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الان باز منتظر واکنشی ن  ؟ :v
دهن ادم بی دلیل باز نمیشه طرف مقابل وقتی مدیر باشه هر کاری ک بخاد رو میتونه به سود خودش تغغیر میده 
بدرود همگی 

بابا علی نزار برم بیارم ارسالاتو درجریانی ک من همیشه مدرک رو میکنم 25r30
نصف تنفرتون بخاطر اینه آتو ندارید ازم فقط هوایی میزنید خودتونم میدونید 
برو جیگر بوج بوج 
فقط اسم من نیاد دیگه تو ارسالات باریکلا 
چه مادر بزرگ فولاد زره ای
فازه اونایی ک مهمان اومدنو میخرم 
داداش خیلی خوبی dit
(15-06-2017، 15:38)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من حالم خوش نبود استیکرای امام خمینیُ[♥] |: میفرستادم
گفتی مادر ****** را ثابت نکنیم! 
با استیکر!
و چند تا چیز مضخرف دیگه
اینُ رفتی به نفع خودت به چند نفر دیگه گُفتی
سُفره ماهی؟! <:
بول شت » دریل D:
 آف شو بعدا بیا 
کسی دُنبال آروم کردن ماجرا نیست بقیه فقط لذت میبرن ..!
ره ره سفره ماهی جریان داشت 
استیکو فرستادم بعدش دیدم بقیه شور شوخیو با تو در اوردن اومدم پی ویت ناموس قصد دیگه ای نداشتم 
بعضیا کلا یکم خودشون رو زیادی خوب میدونن و مشکل اینه که حتی خوب هم نیستن.