انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدیر.ناظممون اسمش ماهان گفتم شاید ندونید 
چون من دنیا صداش کردم bathtime:ngh::4fv:

(29-06-2017، 16:47)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر سخته یه فیلم رو دانلود کردی به جای حساسش رسیدی بعد میفهمی نصفه فیلم بوده ونمیدونی نصفه دیگ رو از کجا بیاری اونم فیلمی که من عاشقه دیدنش بودم بالاخره تونستم با زیرنویس دانلود میشه دانلودش کنم ای خدا

چی.میخوای 
متاسفانه مردم ایران اعتقاد دارن ک دچرخرو فقط باید جنس مذکر برونه....
شیوا این یارو دوست سینا 007 هست یادش بخیر اولاش که بودم یکیو از کیسامو بر زد اونموقع زیاد تو فکر مخ زدن بودم  :cool:

ولی کلا چندتا از رفیقاش اومدن اینجا تو دوتا تاپیک یادمه با یه دختره بحث کردن  حالا خوددانی Exclamation
این چیزا الان غیبته یا چغولی؟؟!
(29-06-2017، 16:49).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم معتقدم خوشتیپ ندیدن 
والا من تپلم هستم دیگه تصور کن :4chs:
+

کسی مایل به فعالیت تو بخش مذهبی گردشگری و تاریخ نداره؟
الان دارم میگما بعدا نیاید اعتراض
من احساس میکنم کُله پسرای فلش دنبال مُخ زنی ان اینجا ! 
البته بیشترشون ، همشون نه :V
(29-06-2017، 16:49).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یکی میگفت چون زین دوچرخه باعث تحریک زنان می شود حرام است :|
یکی هم میگفت باعث نازا شدن زن میشه! :|
خیلی مسخرست اصن :|
بی پایه و اساس :|
(29-06-2017، 16:48)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیر.ناظممون اسمش ماهان گفتم شاید ندونید 
چون من دنیا صداش کردم bathtime:ngh::4fv:

(29-06-2017، 16:47)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر سخته یه فیلم رو دانلود کردی به جای حساسش رسیدی بعد میفهمی نصفه فیلم بوده ونمیدونی نصفه دیگ رو از کجا بیاری اونم فیلمی که من عاشقه دیدنش بودم بالاخره تونستم با زیرنویس دانلود میشه دانلودش کنم ای خدا

چی.میخوای 

اینترستلر هرچی میارم یه فایل زیپ میده بازش میکنم روی km player میاره وقتی دکمه پلی رومیزنم اسمه فایل میخواد رو هرفایل هم زدم نمیاره اصلا شده رومخی من هرطور شده باید این فیلمو ببینم میتونی نسخه دانلودی کم حجم بازیرنویس برام گیر بیاری من دانلود کردم 800 مگ رو ولی گویا نصفه فیلم بوده ننوشته بودن ابله ها Exclamation

(29-06-2017، 16:51).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چیزا الان غیبته یا چغولی؟؟!

خودت چی فکر میکنی؟
(29-06-2017، 16:51)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بازم معتقدم خوشتیپ ندیدن 
والا من تپلم هستم دیگه تصور کن :4chs:
+

کسی مایل به فعالیت تو بخش مذهبی گردشگری و تاریخ نداره؟
الان دارم میگما بعدا نیاید اعتراض

بخش ادبیات نمیشه؟
(29-06-2017، 16:53)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

یکی میگفت چون زین دوچرخه باعث تحریک زنان می شود حرام است :|
یکی هم میگفت باعث نازا شدن زن میشه! :|
خیلی مسخرست اصن :|
بی پایه و اساس :|
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin  

ای خدا احتمالا از فتوای شیوخ قم بوده