انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-06-2017، 17:08)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 17:05)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 17:00)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 16:56)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 16:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۹۸/۵۰ ٪

‎=)‎

لابد این دو نیم درصد یکیش علیه یکیشم تو یکیشم من؟ هر کدوم نیم درصد Exclamation Big Grin :cool:
نه
0/5 تویی D;
0/5 شُما
0/5 جنابعالی :|
حاجی اصن ما نخواستیم باو بیا اون نیم سهممونم ماله تو والاه بخدا
ما اینکاره نیستیم D:
خدافظ <:
مشخصه 

الان بگم خوش اومدی دوباره یه تیکه بارمون میکنی اگه رفتی که خوش اومدی اگرم نه بازم خوش اومدی
(29-06-2017، 17:08)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جفتش ارور دادش Exclamation

اوه یه لحظه 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.downloadha.com/1393/12/دانلود-فیلم-در-میان-ستارگان-interstellar-2014/

برو اینجا لینکارو کپی میکنم.خراب میشه تو انجمن
(29-06-2017، 17:10)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدای شما عسل بانو:>
تو چطوری
خدانکنه
فدات مرسی خوبم
اینجا رفتم گفتم که روی گزینه زیرنویس میزنم اونجور میشه لعنتی هوففففففففففففف
هوا خیلی سرده....!
شکر خدا عسل بانو:>
(29-06-2017، 17:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 17:08)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
IM JUST TIRED
از اون لینکی که من دادم دنلود کردی نصفه بود؟

خیر برادر ماهان مهردادم 

ماهان بودی دیگ اشتب نزدم ک 

اونو نیاورد واسم یه لینکه دیگ پیدا کردم خداروشکر هم کم حجم بود  هم با زیرنویس ولی پفیوزا نصفه داده بودن Dodgy

درست بود اون!
انگلیسی گوگل کن فیلم رو از اون دانلود کن, بعد زیرنویس رو جدا دانلود کن
مهرداد ب خاطر ی فیلم چرا با اعصابت بازی میکنی؟!
(29-06-2017، 17:10)#ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئنی منم؟صبح اومدم ورفتم.منظورمم گ.آ بودنه انجمن
صب با اون یکی یوزرت بودی الان.با این یکیbathtime
یکیشونو انتخاب کن بالاخره این.یا اون
من همونم که نازنینت بودم bathtime