انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید شخصیت منو نبرید کلا میبرمتون !18
(02-07-2017، 0:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:25)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:21)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:18)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:16)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این داستان ادامه دارد :|

بعله پ چی فردا همه میریزن اینجا زنجیر پاره میکنن تو زمره انها میبینمت ای دختر نخوانده من برو بخواب دیر وخته Wink :cool:

اولن من از تُ دستور نمیگیرم ! 
دومن با تُ حرف نزدم ک جواب میدی ! 
سومن من خوشم نمیاد اسمتُ بشنوم بعد میگی دُخدر خونده ؟ 
چهارمن تُ دوس داری برو بخواب .. کارای من ب ت ربطی ندآرع ! 
بعدشم .. وقتی طرز حرف زدن با ی دختر و یاد گرفتی بیا وسط حرف بزن :|
من همیشه انقدر ریلکس نیستم جناب :|
خُدافظ 
خخخ  باو ریلکس باش انگار اسمه من بد در رفته این که بیجنبه تره جنبتو ببر بالا توی اون زمره جا نداریا  Exclamation 
ولی من با تو حرف زدم  Exclamation 

دل به دل راه داره وقتی خودتو عینه..... وارد بحث میکنی توقع این حرفا هم داشته باش

دستور نبود توصیه بود به خاطره سلامتیت میگم الان وقته گوارشه معدته ها دیر میوفته  Exclamation 

نمیتونی باشی نباش نخواه هم که باشی به عنوان توصیه لطفا گریه هم نکن #مرسی اه
داش علی اخه نمیذارن ک Undecided

هر چی از دهنت در اومد گفدی بم ! 
با این کارات شخصیت خودتُ زیر سُوال میبری !
اخی ببخشید نه خدایی جدی میگم عذر میخوام اگه واقعا ناراحت شدی ولی بحث اینه من چیزی نگفتم دخترم میشی؟

بلی بلی اتفاقا شخصیتمو بالا بردم نظره من نیست نظره دوستانمه  Wink
(02-07-2017، 0:27)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:25)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:22)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:19)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:16)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاره:|
عصلا (:
عافرين پسر خوب :|
بيا بهت اب نبات بدم:|

نمک شدی\:
بیا بهت شکلات بدم:|||
همین الان از اتاق فرمان اشاره میکنن امید در ب در دنبالته:v
نگو:/
تو كه عابنبات نميخواي بگو اون بياد به اون عابنبات بدم:|
اونم چيز بده:|
شبي چيه:/
دو تا كيك بهم چسبيده:|

الان مصلا خیلی تیکه سنگینی انداختی؟:||
عصن تيكه انداختم؟!:|

عصن اينا رو کی بت یاد داده جوجو:||؟
عه عه parmida.a@
آتیش پاره انجمن ^-^
(02-07-2017، 0:28)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جان ای چان چ زبوننننهههه شیرینی :دی
من حس میکنم خیلی سریع یاد میگیرم این زبون ! لا اله الا الله ..

آدمه ینی ؟:|

هدف آخر تو آلمانه پس ._. اتفاقن خوبن آلمانیا احترام و میزارن ب حق و حقوق حداقل کشور صنعتی و مدرنی هم هست ! بهتر از اینه بچت ایرانی بشه -.- تهش همینه :| جای فلش خور میره کیبورد خور :| یا ی همچین چیزی
میبنی؟من همین الان نارگیل تا وقتی بمیرم تو ذهنم هست هم انگلیسی هم بیشتر المانی*_*
+
سی سی معنیش عزیزمه قرتیاشون ب دوست دخترشون میگن
+
اره یجور خاصی باشعورن ادم شک میکنه ب شعور خودش ایا اصلا شعور داشته!!!
(02-07-2017، 0:31)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:27)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:25)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:22)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:19)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمک شدی\:

جانه خودم یه پا بولدوزری میپوکونی کلا طرفو 

ممنون بابته راهنماییت با اون کانته بهره 2
چقد زیر ابن فقط!
دختر چهار سال پیشم رویت شد!
(02-07-2017، 0:31)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نمک شدی\:

حميد:|
خوبي؟:|
(02-07-2017، 0:30)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:25)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:21)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2017، 0:18)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعله پ چی فردا همه میریزن اینجا زنجیر پاره میکنن تو زمره انها میبینمت ای دختر نخوانده من برو بخواب دیر وخته Wink :cool:

اولن من از تُ دستور نمیگیرم ! 
دومن با تُ حرف نزدم ک جواب میدی ! 
سومن من خوشم نمیاد اسمتُ بشنوم بعد میگی دُخدر خونده ؟ 
چهارمن تُ دوس داری برو بخواب .. کارای من ب ت ربطی ندآرع ! 
بعدشم .. وقتی طرز حرف زدن با ی دختر و یاد گرفتی بیا وسط حرف بزن :|
من همیشه انقدر ریلکس نیستم جناب :|
خُدافظ 
خخخ  باو ریلکس باش انگار اسمه من بد در رفته این که بیجنبه تره جنبتو ببر بالا توی اون زمره جا نداریا  Exclamation 
ولی من با تو حرف زدم  Exclamation 

دل به دل راه داره وقتی خودتو عینه..... وارد بحث میکنی توقع این حرفا هم داشته باش

دستور نبود توصیه بود به خاطره سلامتیت میگم الان وقته گوارشه معدته ها دیر میوفته  Exclamation 

نمیتونی باشی نباش نخواه هم که باشی به عنوان توصیه لطفا گریه هم نکن #مرسی اه
داش علی اخه نمیذارن ک Undecided

هر چی از دهنت در اومد گفدی بم ! 
با این کارات شخصیت خودتُ زیر سُوال میبری !
اخی ببخشید نه خدایی جدی میگم عذر میخوام اگه واقعا ناراحت شدی ولی بحث اینه من چیزی نگفتم دخترم میشی؟

بلی بلی اتفاقا شخصیتمو بالا بردم نظره من نیست نظره دوستانمه  Wink

حرفاتُ برو بخون ! 
من کُلا با کسی دعوا ندارم :|
سعی میکنم جواب ندم :|
ولی اگ بهم بی احترامی شه ..  حرفشُ بی جواب نمیزارم :|
شُما هم یکم راجبه کارات فک کُن :|
ی جوری رفتار میکُنی انگار تو میدون جنگی :|
( زیادی ادبی حرف زدم :| ) 
(02-07-2017، 0:32)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه عه parmida.a@
آتیش پاره انجمن ^-^

مظلوم انجمن شدم ._.