انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

جریان عباسه ..
(28-06-2017، 21:42)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2017، 21:39)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ute

خوشم میاد کم میارن دهه تولدشونو میکشن وسط!
باشه بابا اصن تو بزرگی تو خوبی25r30
ناموسا بکش بیرون!
(اسکی) :|

چـَـندُمـی ؟!

یازدهم(سوم دبیرستان)
شبخیل بدجنسا:nea:
بسلامت..
هم سیخ سوخت هم کباب 
عیبی نداره من بسوزم هعی
شبت بخیر عزیزم (: 
یه موقع هایی هم هست
که هم خون تو شیشه هس
هم شیشه تو خونت..!!

حکایت حال امشب ما بود...
عزت زیاد همگی..
(28-06-2017، 21:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2017، 21:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اسفندیمp336

راستی فکر اون کادوت هم کردما...
ایشالا تو ی موقعیت خارج از دهوا بت میگم :|
یچیزی در مورد ماه تولد هست که شما نصف اخلاقیاتت شبیه ماه مکملت هست 
مکمل شهریور اسفنده شما مهربونی شهریوری ها رو دارید 
بقیه خصوصیات یادم.نمیاد !!!
+
کادو نمیشه گفت یادگاری رو بیشتر.دوست دارم 
ببخشید که الان نقل قول میکنم ولی تاجایی که من این طالع بینیا ی مزخرف رو دیدم شهریوریا با تیر و شهریور خیلی سازگاری دارن حالا بقیش خودتون میدونید
salam (:
(29-06-2017، 10:00)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2017، 21:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2017، 21:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اسفندیمp336

راستی فکر اون کادوت هم کردما...
ایشالا تو ی موقعیت خارج از دهوا بت میگم :|
یچیزی در مورد ماه تولد هست که شما نصف اخلاقیاتت شبیه ماه مکملت هست 
مکمل شهریور اسفنده شما مهربونی شهریوری ها رو دارید 
بقیه خصوصیات یادم.نمیاد !!!
+
کادو نمیشه گفت یادگاری رو بیشتر.دوست دارم 
ببخشید که الان نقل قول میکنم ولی تاجایی که من این طالع بینیا ی مزخرف رو دیدم شهریوریا با تیر و شهریور خیلی سازگاری دارن حالا بقیش خودتون میدونید
اصلا حرف تیرو نزن |||||:
تنها کسایی ک اصلا کنار نمیان تیر هست!
بعدم تو ارسالای بعد توضیح دادم اینا همش بهانس هرکسی شخصیت خودش دپرو داره و ربطی به ماه تولدش نداره

(29-06-2017، 10:01)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
salam (:

سلام خوش اومدی