انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ابجی چیزی شده ؟؟؟

(05-05-2018، 10:21)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیوونه..

توی خل و چل دیوونم کردی دیگه
همین امتحان امروز بسه واسه امروز
شماحرف بزنین من سپاس میدم
(05-05-2018، 10:23)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ابجی چیزی شده ؟؟؟

(05-05-2018، 10:21)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیوونه..

توی خل و چل دیوونم کردی دیگه
ببین تو چقد خل و چلی که منه خل و چل دیوونت کردم...خخ 1

ابجی بی خیال فدا سرت که گند زدی... Heart
میگم الان چی بهت گفته بودم ؟؟؟؟؟
با کی هستی؟
(05-05-2018، 10:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از دو روز پیش همچین حالت خوب نبود ا
(05-05-2018، 10:27)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2018، 10:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه خوبم
شمادوتا خوب باشین بهترهم میشم
(05-05-2018، 10:27)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با کی هستی؟

با خودتم دیگه
مگه نگفتم از این حرفا نزدی ؟؟؟
میزاشتی حرفم تموم بشه بعد پست بغض قلمو میزاشتی
(05-05-2018، 10:28)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2018، 10:27)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با کی هستی؟

با خودتم دیگه
مگه نگفتم از این حرفا نزدی ؟؟؟
میزاشتی حرفم تموم بشه بعد پست بغض قلمو میزاشتی
خخخخخخخخخ....همینجوری دادم بابا...خخ..باشه ببخشید..خخخ Big Grin
(05-05-2018، 10:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2018، 10:27)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نه خوبم
شمادوتا خوب باشین بهترهم میشم

اگه من این حرفو میزدم باهام قهر میکردی دیگه
مگه من داداشت نیستم ؟؟؟
پس چرا نمیگی ؟؟؟
پ.خ منتظرم