انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب مخملی جان چه خبر

باز رفتی که
(30-04-2018، 9:33)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب مخملی جان چه خبر

باز رفتی که
هیچی سلامتی نه هستم..میرم میام تو حرفتو بزن..
خوب میری کسی نیست که حرف بزنم دیگه
مسابقه ای چیزی بلد نیستی ؟؟
(30-04-2018، 9:42)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب میری کسی نیست که حرف بزنم دیگه
مسابقه ای چیزی بلد نیستی ؟؟
نه...تو بلدی بگو بازی کنیم..

میخوای بریم یکم بعد بیاییم..کسی نیس..
اسم بازی بریم ؟؟؟
(30-04-2018، 9:47)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم بازی بریم ؟؟؟
بریم ..شروع کن.
(30-04-2018، 9:47)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم بازی بریم ؟؟؟
بریم ..شروع کن.

عه وا دوبار اومد..خخخخخ
ماهان
(30-04-2018، 9:55)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولش فعلا
من میرم بعد از ظهر میام بعد یه چیزی بازی میکنیم

وااااا...خخ...باش برو فعلا..
(30-04-2018، 9:55)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2018، 9:55)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولش فعلا
من میرم بعد از ظهر میام بعد یه چیزی بازی میکنیم

وااااا...خخ...باش برو فعلا..

اومدم دیگه بگو