انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2018، 20:28)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:27)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اَی خِدااا همون سیگار تفریحیم‌نزدیم تالا

کار خوبی کردی 
برنده واقعی این بازی کثیف تویی |:
احساس بچه ننه بودن میکنم D:
(02-05-2018، 20:29)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:28)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:27)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کار خوبی کردی 

نکن 
جدی یمگم خیلی چیز خوبیه ک تالا امتحان نکردی 
حالا چرا ؟ دلت نمیخواد یا تاحالا فرصتش جور نشده ؟ 
[ -> ]
نمیخوام -.-

جوابتو تل بدم ؟ :^
(02-05-2018، 20:26)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:18)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همش تهدید میکنه  10

بعد استاد شما چند وقته شروع کردی ؟ 
همه اینارم امتحان کردی ؟
افتادی توش ؟

به امیر هم گفتم..
من اهل هیچی نیسم ! ( جز سیگار ک اونم هر یکی دوهفته تفریحی با رفیقا ک تنها نباشن .. )
من خودم خوبم.. رفیقا خوبی ندارم !
رفیقا منم همه این چیزایی ک گفتم به طور عملی دیدم مصرف کردن و چه بلایی سرشون اومده و چه مراحلی داره ..
تو ی جمع 10 نفره فقط من و 2 نفر دگ سالم بودیم..
یه چیزایی دیدم جلو چشم .. ک اگ بگم خود فتا انجمنو میبنده !

پس عکس گلا ک تو جی پی میزاشتی چی بود ؟ 
ی لحظه فک کردم ک امتحان کردی همه اونارو 
واقعا حیفم اومد ، آخه بچه خوبی ای و خیلی استعداد داری 
گفتم ک .. رفیقا خوبی ندارم..
سرکلاس پیپر رو میپیچن .. بعد مدرسه میریم بیرون.. ازشون میگیرم ی عکس میگیرم.. بعد اونا شروع میکنین به کشیدن.. من اهنگ پلی میکنم همه شاد شیم :|
من عکسشو میگیرم فقط .. پیچیدن و تولید مال رفیقاس :| حالا مثلا جز قرص ها همه اینا رو ی پک زدم..
ولی همشون مزخرفن ! اصلا امتخان نکنین...فقط سرتون داغ میشه !
اصلا چیز خوبی نیس.. هیچکدومشون !

میسی .. ولی بچه هم خودتی :|
امروز ی جا بودیم یکی از بچه ها دوتا ترا خورد 
سگ شد افتضاح 
با یکی دیگه از بچه ها دعواش شد 
میزدن همو آ :// 
هی میخواستم جداشون کنم خودمم کتک میخوردم :||
(02-05-2018، 20:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:29)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کار خوبی کردی 

نکن 
جدی یمگم خیلی چیز خوبیه ک تالا امتحان نکردی 
حالا چرا ؟ دلت نمیخواد یا تاحالا فرصتش جور نشده ؟ 

فرصت هَس .. خودم نخواسم .. دِگ ی سیگارک ک بهم میفروشن با این ریش و پشم D:
میرزا قاسمی داریم رو آتیش ، به کل شمالی شدیم رفت ..
(02-05-2018، 20:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش میکنم ، با خودت نگرد .

همون استیکره ک دختره غش میکنه از خنده :|| Telegh_01

(02-05-2018، 20:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میرزا قاسمی داریم رو آتیش ، به کل شمالی شدیم رفت ..

اونم استوری کن :||
(02-05-2018، 20:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش میکنم ، با خودت نگرد .

همون استیکره ک دختره غش میکنه از خنده :|| Telegh_01

باشه ولی اون استیکر واسه خودمه ..  Angel
(02-05-2018، 20:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:26)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:18)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2018، 20:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همش تهدید میکنه  10

بعد استاد شما چند وقته شروع کردی ؟ 
همه اینارم امتحان کردی ؟
افتادی توش ؟

به امیر هم گفتم..
من اهل هیچی نیسم ! ( جز سیگار ک اونم هر یکی دوهفته تفریحی با رفیقا ک تنها نباشن .. )
من خودم خوبم.. رفیقا خوبی ندارم !
رفیقا منم همه این چیزایی ک گفتم به طور عملی دیدم مصرف کردن و چه بلایی سرشون اومده و چه مراحلی داره ..
تو ی جمع 10 نفره فقط من و 2 نفر دگ سالم بودیم..
یه چیزایی دیدم جلو چشم .. ک اگ بگم خود فتا انجمنو میبنده !

پس عکس گلا ک تو جی پی میزاشتی چی بود ؟ 
ی لحظه فک کردم ک امتحان کردی همه اونارو 
واقعا حیفم اومد ، آخه بچه خوبی ای و خیلی استعداد داری 
گفتم ک .. رفیقا خوبی ندارم..
سرکلاس پیپر رو میپیچن .. بعد مدرسه میریم بیرون.. ازشون میگیرم ی عکس میگیرم.. بعد اونا شروع میکنین به کشیدن.. من اهنگ پلی میکنم همه شاد شیم :|
من عکسشو میگیرم فقط .. پیچیدن و تولید مال رفیقاس :| حالا مثلا جز قرص ها همه اینا رو ی پک زدم..
ولی همشون مزخرفن ! اصلا امتخان نکنین...فقط سرتون داغ میشه !
اصلا چیز خوبی نیس.. هیچکدومشون !

میسی .. ولی بچه هم خودتی :|

رفیقاتو عوض کن 
شاید ی روز کمال همنشین روت اثر کنه :| 
خب واس هرکی فرق داره  : | 
ی بار ی جا گل زده بودن بچه ها 
یکیشون میخواست خودکشی کنه .. بزور از وسط اتوبان کشیدمش بیرون :|| 
یکیشون آسمونو نگاه میکرد میخندید 
یکیشونم چمنارو میکند باشون حرف میزد 
ک البته خیلی عجیبه .. گلش ی چی قاطیش بود حتما .. وگرنه گل ک اینکارا رو نمیکنه 

خب آقا 

(02-05-2018، 20:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نمیخوام -.-

جوابتو تل بدم ؟ :^
نمیدونم چرا سایفون هرکار میکنم کانکت نمیشه