انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-04-2018، 12:51)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی یه چیزی کشف کردم

چي
اخه هوادارش شدی خبریه2
باخواهرت رو راست باش

نچ خودم جفتتونو اذیت میکنم^__^
عرررررررررررر ute
(30-04-2018، 12:52)SSHHAADDII نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2018، 12:51)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی یه چیزی کشف کردم

چي

تو از منم دیوونه تری اخه ادم سر کلاس ماکان بند میخونه ؟؟؟
(30-04-2018، 12:54)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2018، 12:52)SSHHAADDII نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
راستی یه چیزی کشف کردم

چي

ارع وسط خيابون هم مي خونم همه جا مي خونم مهم نيس كجا باشه من همينم هركي مي خواد بخواد نمي خواد راه كاملا بازه
(30-04-2018، 12:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه هوادارش شدی خبریه2
باخواهرت رو راست باش

من ؟؟؟
هوادار خل و چل ؟؟؟؟
نه بابا
(30-04-2018، 12:56)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2018، 12:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه هوادارش شدی خبریه2
باخواهرت رو راست باش

من ؟؟؟
هوادار خل و چل ؟؟؟؟
نه بابا

باشه خان داداش باشه11
عرررررررررررررررر ute

(30-04-2018، 12:55)SSHHAADDII نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2018، 12:54)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
راستی یه چیزی کشف کردم

چي

ارع وسط خيابون هم مي خونم همه جا مي خونم مهم نيس كجا باشه من همينم هركي مي خواد بخواد نمي خواد راه كاملا بازه
شكيرا هم همينطور
ما سر کلاس کپسول اموکسی سیلین انداختیم تو بخاری ، چسب زدیم به صندلی معلم ولی جلوی خودشون هیچ کاری نمیکردیم همیشه هم از کل کلاس نمره انضباط کم میکردن

ای خدا چقدر هوا گرمه مگه نه ابجی ؟؟؟

من ماکان بند ، هوروش بند ،پازل بند ، طلیسچی ،هیراد ، محسن ابراهیم زاده
دوست دارم
(30-04-2018، 12:58)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما سر کلاس کپسول اموکسی سیلین انداختیم تو بخاری ، چسب زدیم به صندلی معلم ولی جلوی خودشون هیچ کاری نمیکردیم همیشه هم از کل کلاس نمره انضباط کم میکردن

من سر كلاس قبل اينكه دبير بياد جلوي در صابون زديم بعد رفتم دفتر كلي داد و فرياد و تعهد
ولي بازم مهم نيس Undecided
امروز هم دفتر رفتم چون برگشته بودم داشتم با پشتي حرف مي زدم بعد دبير گفت ساكت فك كردم يكي از بچع ها ميگه اما دبير بود بعد گفتم خفه شو يهو دبير داد زد گفت نماينده پاشو اينو ببر دفتر تعهد بده بعد رفتم تعهد دادم اومدم نشستم يه چشم غره ريلكس هم ب دبير زدم

(30-04-2018، 12:58)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من ماکان بند ، هوروش بند ،پازل بند ، طلیسچی ،هیراد ، محسن ابراهیم زاده
دوست دارم
من شكيرا و ماكان بند هردوشون عشقننننن Heart