انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
(01-04-2020، 17:10)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه شروع شد باز Confused

مهسا

جانم؟؟

خوبی عشقم ((((:
وقتی میخوام مهربون بشم =___________=

جووون تو فقط مهربون باش ^_^
میسی عسیسم *_*
تو چطولی؟ ((:
(01-04-2020، 17:11)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:05)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول دروغ نگو 4 روزه که اومدی دومن اگه مرهامی برو یه اکانت به اسمه خودت درست کن مثل ادم ها مثل بقیه رفتار کن بعدشم مزاحمه کسی نشو ما باهات کاری نداریم

پرهام کیه به جون بابامپرهام نیستم

سینا  عیبی نداره  جونه  باباتو  قسم نخور کمک می خوایی درخدمتم این  سیروان  عقل نداره

یه درصد اگه راست بگه
مهرا  از تو بعید بود من  پرهامو  میشناسم دشمنه خونیمه این  یکی دیگست به من اعتماد داشته باشید

الان نه اینکه بخوام برم رو مخ کسایه دیگه

ولی اعزازی جان حق بده سیروان هر دفعه گفت سیروانه درست از آب درومده
پس باید سخت باورم شه درست؟؟
(01-04-2020، 17:13)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
باشه بابا من خودم پر هامو میش ناسم اگر تو بودی میگفتی چه بهتر که کرونا داری
(01-04-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:10)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه شروع شد باز Confused

مهسا

جانم؟؟

خوبی عشقم ((((:
وقتی میخوام مهربون بشم =___________=

جووون تو فقط مهربون باش ^_^
میسی عسیسم *_*
تو چطولی؟ ((:

هستم همیشهkaffe2
خودت چی فک میکنی ._______.
(01-04-2020، 17:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اه شروع شد باز Confused

باشه مهسا من هیچی نمیگم ولی یادم نمیره شما هنوز حرف منو باور نمی کنید هر  فعه گفتید دروغ میکی

عزازی من عقل ندارم باش

ن ما نمیگیم دروغ میگی
فقط دیگ اهمیت نده

چشممممممممممممممممممممممم

اره من دشمنه خونیشم چون از ادمه دروغ گو خوشم نمیاد راستی من ندیدم ادم کرونا داشته باشه 24 ساعت توی اینترنت باشه

میدونی مشکلتو پرهام اونجور چیزا نیست مشکل تو ابنی نفسه که با من خوبه
الانم تگش میکنم بیاد بگه تو چه مشکلی داره که میگی با نفس درست حرف بزنم

(01-04-2020، 17:14)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:13)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
باشه بابا من  خودم  پر هامو میش ناسم اگر تو بودی میگفتی چه بهتر که کرونا داری

چرا خیلی بده کرونا
(01-04-2020، 17:14)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:11)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:05)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرهام کیه به جون بابامپرهام نیستم

سینا  عیبی نداره  جونه  باباتو  قسم نخور کمک می خوایی درخدمتم این  سیروان  عقل نداره

یه درصد اگه راست بگه
مهرا  از تو بعید بود من  پرهامو  میشناسم دشمنه خونیمه این  یکی دیگست به من اعتماد داشته باشید

الان نه اینکه بخوام برم رو مخ کسایه دیگه

ولی اعزازی جان حق بده سیروان هر دفعه گفت سیروانه درست از آب درومده
پس باید سخت باورم شه درست؟؟

من حرفی ندارم بخاطره خودش گفتم

(01-04-2020، 17:15)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اه شروع شد باز Confused

باشه مهسا من هیچی نمیگم ولی یادم نمیره شما هنوز حرف منو باور نمی کنید هر  فعه گفتید دروغ میکی

عزازی من عقل ندارم باش

ن ما نمیگیم دروغ میگی
فقط دیگ اهمیت نده

چشممممممممممممممممممممممم

اره من دشمنه خونیشم چون از ادمه دروغ گو خوشم نمیاد راستی من ندیدم ادم کرونا داشته باشه 24 ساعت توی اینترنت باشه

میدونی مشکلتو پرهام اونجور چیزا نیست مشکل تو ابنی نفسه که با من خوبه
الانم تگش میکنم بیاد بگه تو چه مشکلی داره که میگی با نفس درست حرف بزنم

نه خیر من مشکلم نفس نیست مشکلم اینه که با پرهام دعوا دارم نفسم تک گن فکردی میترسم

سیزده رو بدر کردی؟D:
(01-04-2020، 17:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='thug life' pid='3511912' dateline='1585750144']
[quote='اعزازی' pid='3511905' dateline='1585750049']
[quote='جانSina' pid='3511901' dateline='1585749953']
[quote='sirvan..' pid='3511900' dateline='1585749880']

خب به فرض راست بگه و این پرهام باشه
جای ما رو تنگ کرده؟
بیخودی فقط اعصاب خودتونو و بقیه خورد میشه دیگه اه!

مهسا دیدی تو هنوز باور نمی کنی که من راست میگم به فرض که سیروان راست بگه اره من دروغگوم تمام شده

مهران داداش قوربونت برم حداقل تو گفتی شاید یه درصد راست بگی ولی اینا چی
اصلا ولش کن بابا خودته عشقه