انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-04-2020، 13:16)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بزار صدتا گزارش بده طلا که پاکه جه منتش به خاکه
راسوی دیشب یک حالی کردم با اون دختر تا خود ارومیه مسابقه دادیم

آ کره چه شوخی و جدی ولش
خداییییی
چه شد چجور مسابقه دادین Big Grin خوب بوده مسابقه Tongue
چ سکوتی kaffe2
خببببب
چه سکوتی ی ی ی ی
ماشالله مدیتیشن میشه کرد
(01-04-2020، 13:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 13:16)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آ کره چه شوخی و جدی ولش
خداییییی
چه شد چجور مسابقه دادین Big Grin خوب بوده مسابقه Tongue

بابا توی جاده فقط جلوم ترمز گیکرد بعد دستشو از شیشه اورد بیرون انگشت .. نشون دادم من رفتم بغش گفتم تا ارومیه بریم اونم گفت باشه
اخه مهران اگه دنا+ رونده باشی شتابش خوب من که برای مسابقه این خرم عاشقه سرعتم
تا خود ارومیه گاز دادم رفت بعداز رسیدن به ارومیه یه چند دقیقه زودتر رسیدم از ماشین اومدایین انگشت .... نوش دادم بهش
قرار بود اگه به بازم 100 تمن بهش بدم اگه بردم یه .... بهم بده همونی که اوتشب گفتم که ازسر کورد بعید انجام نداده باشه بعدش با ستین دعوا شد
ولی به خاطره یلدا جایزمو نگرفتم
یعنی چهههههههههههههههه
کجا؟؟؟؟
رفتین؟؟؟؟؟

(01-04-2020، 13:22)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 13:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آ کره چه شوخی و جدی ولش
خداییییی
چه شد چجور مسابقه دادین  Big Grin  خوب بوده مسابقه Tongue

بابا توی جاده فقط جلوم ترمز گیکرد بعد دستشو از شیشه اورد بیرون انگشت .. نشون دادم من رفتم بغش گفتم تا ارومیه بریم اونم گفت باشه
اخه مهران اگه دنا+ رونده باشی شتابش خوب من که برای مسابقه این خرم عاشقه سرعتم
تا خود ارومیه گاز دادم رفت بعداز رسیدن به ارومیه یه چند دقیقه زودتر رسیدم از ماشین اومدایین انگشت .... نوش دادم بهش
قرار بود اگه به بازم 100 تمن بهش بدم اگه بردم یه .... بهم بده همونی که اوتشب گفتم که ازسر کورد بعید انجام نداده باشه بعدش با ستین دعوا شد
ولی به خاطره یلدا جایزمو نگرفتم
بابا ایوللللللللللل
خوب ضایش کردی ایولا با گاز خوردیش
دمت گرم
خخخخخخ چه جایزه ای ماشالله Big Grin Tongue Big Grin Tongue Big Grin
خوب کردی قبول نکردی Cool Big Grin
سلامممممممم
(01-04-2020، 13:30)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامممممممم

سلام
خوبی؟؟
(01-04-2020، 13:31)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 13:30)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامممممممم

سلام
خوبی؟؟

بهترم ولی هنوز خوب نشدم
(01-04-2020، 13:32)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 13:31)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلامممممممم

سلام
خوبی؟؟

بهترم ولی هنوز خوب نشدم

نگران نباش ایشاالله زود خوب میشی
(01-04-2020، 13:34)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 13:32)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلامممممممم

سلام
خوبی؟؟

بهترم ولی هنوز خوب نشدم

نگران نباش ایشاالله زود خوب میشی
نگران نیستم خیلی هم اعتماد دارم خوب میشم ا حمایتایی که شما کردید مخصوصا خواهره اینترنتیم نفس