انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

یا الان تموم میکنین یا من میدونم با شماهاا
چتونه؟
پرهامه ک پرهامه
ب درک!
الان مهم ترین مسئلتون بودن و نبودن یه ادمیه ک ارزش فکر کردنو هم نداره؟؟؟؟
(01-04-2020، 17:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چتونه؟
پرهامه ک پرهامه
ب درک!

باشه
(01-04-2020، 17:20)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='thug life' pid='3511912' dateline='1585750144']
[quote='اعزازی' pid='3511905' dateline='1585750049']
[quote='جانSina' pid='3511901' dateline='1585749953']
[quote='sirvan..' pid='3511900' dateline='1585749880']

خب به فرض راست بگه و این پرهام باشه
جای ما رو تنگ کرده؟
بیخودی فقط اعصاب خودتونو و بقیه خورد میشه دیگه اه!

مهسا دیدی تو هنوز باور نمی کنی که من راست میگم به فرض که سیروان راست بگه اره من دروغگوم تمام شده

مهران داداش قوربونت برم حداقل تو گفتی شاید یه درصد راست بگی ولی اینا چی
اصلا ولش کن بابا خودته عشقه
چاکرتم داداش
آخه حرف حقه
ثابت شده
(01-04-2020، 17:20)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:05)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب به فرض راست بگه و این پرهام باشه
جای ما رو تنگ کرده؟
بیخودی فقط اعصاب خودتونو و بقیه خورد میشه دیگه اه!

مهسا دیدی تو هنوز باور نمی کنی که من راست میگم به فرض که سیروان راست بگه اره من دروغگوم تمام شده

مهران داداش قوربونت برم حداقل تو گفتی شاید یه درصد راست بگی ولی اینا چی
اصلا ولش کن بابا خودته عشقه

چرا باور میکنم
حدس زدی حدستم درست دراومد
حق با توعه

ولی اون فرد اینقدر هم ارزش نداره ک هی اعصاب خودتو خورد کنی
(01-04-2020، 16:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:38)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:15)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان

سلام ابجی نفس

13 بدره قرنطینه ایت مبارک 10101

مرسی عزیز
جاتون خالی ما تو حیاط سیزده بدر کردیم
ولی بارون اومد کلی خیس شدیم Big Grin

پس خیلی خوش گذاشته ابجی جون
نفسی این عزازی پیام حصوصی داده میگه با نفس درست حرف بزن من چیزی بهت گفتم

عالی
چی بگم والا Huh

چشم من دیگه به پرهام کاری ندارم
الانم بو اون عزازی بگو روی اعصابم نره چون به اندازی کافی به خاطره یلدا ناراحتم عصبی بشم بد میشه

مهران تا حالا چه ماشین های رو روندی؟
(01-04-2020، 17:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چشم من دیگه به پرهام کاری ندارم
الانم بو اون عزازی بگو روی اعصابم نره چون به اندازی کافی به خاطره یلدا ناراحتم عصبی بشم بد میشه

مهران تا حالا چه ماشین های رو روندی؟

افرین حالا شد
(01-04-2020، 17:15)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 17:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه شروع شد باز Confused

باشه مهسا من هیچی نمیگم ولی یادم نمیره شما هنوز حرف منو باور نمی کنید هر  فعه گفتید دروغ میکی

عزازی من عقل ندارم باش

ن ما نمیگیم دروغ میگی
فقط دیگ اهمیت نده

چشممممممممممممممممممممممم

اره من دشمنه خونیشم چون از ادمه دروغ گو خوشم نمیاد راستی من ندیدم ادم کرونا داشته باشه 24 ساعت توی اینترنت باشه

میدونی مشکلتو پرهام اونجور چیزا نیست مشکل تو ابنی نفسه که با من خوبه
الانم تگش میکنم بیاد بگه تو چه مشکلی داره که میگی با نفس درست حرف بزنم

بچه ها چخبروتونه
آقای امیر مهدی اگه کسی با من بد حرف بزنه من خودم بلدم از خودم دفاع کنم اگه نیاز باشه
بعدشم سیروان چیزی نگفت که بیچاره

چیزی نمی تونه هم بگه به من میزنمش Big Grin 5
(01-04-2020، 17:24)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:38)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2020، 16:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='Kind-girl-nafas' pid='3511777' dateline='1585746902']
سلام دوستان
[/qute]
سلام ابجی نفس
13 بدره قرنطینه ایت مبارک 10101
مرسی عزیز
جاتون خالی ما تو حیاط سیزده بدر کردیم
ولی بارون اومد کلی خیس شدیم Big Grin
پس خیلی خوش گذاشته ابجی جون
نفسی این عزازی پیام حصوصی داده میگه با نفس درست حرف بزن من چیزی بهت گفتم
عالی
چی بگم والا Huh
نه اگه من کاری کردم بگو که این اینطوری رفتار میکنه
(01-04-2020، 17:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"sirvan..
@"thug life
@"اعزازی

چتونه؟
پرهامه ک پرهامه
ب درک!

آفرین مهسا جونم خوب گفتی