انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(31-03-2020، 13:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مــــــیـــــــــــــووووووووووووووووو

میوووووووووووووووووووووووووووووووووووووه
چ خبرا ماه Smile
(31-03-2020، 13:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چ خبرا ماه Smile

میووووووووو Big Grin Big Grin Big Grin
قربونت عشقم Heart
چقد پست گذاشتی تو روبیک Big Grin
ماشالله کاربرای انلاین چه زیاد شدن!
(31-03-2020، 13:07)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:05)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 12:53)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 12:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمد من اهنگم با کیفیت 128 بود این یک
خواننده ایرانی بود دو
کارش مجاز بود سه
اسمه اهنگ رو گذاشوم اسمه خواننده رو گذاشتم 4
من سه بار این قوانین رو خوندم هیچ جاش ننوشته شما حق ندارید لینک دانلود اهنگ روی توی بخش دانلود اهنگ گجازی بزاری

@ "saber"
باید داخل تاپیک بزاری اونارو(نه صرفا توی عنوان ذکر کنی). مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تاپیکت فقط لینکه!

محمد فقط اون اونطوری بود کل اهنگ های محمد علیزاده توی بخش دانلود اهنگ مجازی بود الان کل اونا رو حذف کردید
محمد حرف من حق حرف شما نا حق شما دارید زور میگید الان دارید به من زور میگید شما باید بیاد به من بگید اقا بیا این کارو انجام بده منم ویرایش کنم
تو فقط یبار کفتی فقط لینک نزار من پرسیدم چی بزارم جواب ندادی الان بدونه این که به من مشاوره بدین اخطار 40% گرفتم کل ارسال هام حذف شده کل موضوعام حذف شده
محمد حق با منهههههههههههههه
(31-03-2020، 13:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماشالله کاربرای انلاین چه زیاد شدن!

من برم اسپند دود کنم صدقم بزارم کنار Big Grin

رفتم دود کردم
(31-03-2020، 13:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چ خبرا ماه Smile

میووووووووو Big Grin  Big Grin  Big Grin
قربونت عشقم Heart
چقد پست گذاشتی تو روبیک Big Grin

والا خودمم نمیدونم چرا اون همه پست گذاشتم
کیم شایان اومده زیر ی پستم ک نوشتم دونیا 3روزه نوشته چطور حساب کردی
گفتم ک با ماشین حساب Big Grin
(31-03-2020، 13:13)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:07)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باید داخل تاپیک بزاری اونارو(نه صرفا توی عنوان ذکر کنی). مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تاپیکت فقط لینکه!

محمد فقط اون اونطوری بود کل اهنگ های محمد علیزاده توی بخش دانلود اهنگ مجازی بود الان کل اونا رو حذف کردید
محمد حرف من حق حرف شما نا حق شما دارید زور میگید الان دارید به من زور میگید شما باید بیاد به من بگید اقا بیا این کارو انجام بده منم ویرایش کنم
تو فقط یبار کفتی فقط لینک نزار من پرسیدم چی بزارم جواب ندادی الان بدونه این که به من مشاوره بدین اخطار 40% گرفتم کل ارسال هام حذف شده کل موضوعام حذف شده

چرا نگفتم !! لینک قوانین رو بهت دادم لینک یک تاپیک رو هم دادم که بتونی مثل اون بسازی موضوع رو.
به من چه مسلمون. من به اهنگها دسترسی ندارم که!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.ahangfa.ir/Download/H/Hichkas/Hichkas%20-%20Mojaz%20128/08%20Khalafkaraye-Asli-128.mp3

به به یاد بگیرین
درودی بیکران....
(31-03-2020، 13:16)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2020، 13:13)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
این تاپیکت فقط لینکه!

چرا نگفتم !! لینک قوانین رو بهت دادم لینک یک تاپیک رو هم دادم که بتونی مثل اون بسازی موضوع رو.
به من چه مسلمون. من به اهنگها دسترسی ندارم که!

ممد عصبی میشود
دیرین دیرین