انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-04-2020، 15:06)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 14:59)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نجور سن؟

یاخجی

خوش کچی قرنطینه؟
راستی...بیلیسن ک شبکه شاد نمنه دی؟

من بیلیم
شبکه آموزش دیگه
معلم ها درس میدن
از اونجا
ولی فعلا نه

اهان مرسی خواهری
معلمای خودمون درس میدن؟
سایت داره باید ثبت نام کنیم یا کاناله چیه؟
(05-04-2020، 15:08)parham z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با دستگاه پیشرفته ی سایبری پیج های شمارو گزارش میدم حتی در زمان محروم بودم.
فلشخور در برابر من زرنگ نیست.
هر کسی که نظر مخالف میده در لیست سیاه قرار میگیره.
محمد جواد جهرمی هم این رو نمیدونه.

باشه ترسیدم

افرین اینارو توی فرانسه یاد گرفتی
نتمون تموم شده سرعت ۱۶ کیلوبایته! واسه همین سرعت نت کفایت نمیکنه زیاد پست بدم  Telegh_05 عذر میخوام اگه بعضی از تگ ها و نقل قولا و صدا زدناتون بی جواب میمونه.

عجب kaffe2
(05-04-2020، 15:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:06)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 14:59)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نجور سن؟

یاخجی

خوش کچی قرنطینه؟
راستی...بیلیسن ک شبکه شاد نمنه دی؟

من بیلیم
شبکه آموزش دیگه
معلم ها درس میدن
از اونجا
ولی فعلا نه

اهان مرسی خواهری
معلمای خودمون درس میدن؟
سایت داره باید ثبت نام کنیم یا کاناله چیه؟

اونجور که من شنیدم
انگار یه معلم به صورت کلی به همه درس میده
ولی انگار هر روزه یعنی مثل مدرسه
هنوز معلوم نیس
مدیر مدرسه ی ما گذاشته بود فعلا قرار نمی گیره
اگه فهمیدم کاناله یا نه بهت میگم
تگو ازون وسط بردارین بی اگاها
(05-04-2020، 15:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مدیرای محترم کجایین؟
(05-04-2020، 15:12)parham z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:06)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:02)parham z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:00)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 14:57)parham z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه چیکار کردم؟
انقدر منو در مکان مقابل نقل قول قرار نده.

ببخشید تگت کردم مگه ایشون پشته سره من حرف نزده بود مگه به همه فش نداده بود؟
همون طور که خودت پشت سر من حرف زدی منم این کارو کردم.
من با دستگاه سایبری میتونم در محروم بودم پیج هارو گزارش بدم.
تو بچه حقی پشت سر من حرف می زنی مگه نگفتیم دیگه باحات کاری نداریم به من چه بچه ها از تو خوششون نمی یاد
تو وز اولی به همه پیشنهاد دادی تقصیره منه من کی از تو شماره گرفتم ها بگومن شماره کدوم دختر رو از تو گرفتم جواب بده
تو به چه حقی رفتی به دهترمردم فش میدی که این اجازه رو بهت داد

@"**ghazal**
@"kind-girl-nafas
@"m.h.sa
@"shaghayegh-mirr

اینا بگم من دوروغ میگم یا تو حق با من یا تو
اولم دهان من دست خودمه و هر چی بخام میگم.
دومن اینم شمارت:0914589525.
تو دخترای اینجا رو هیبنوتیزم میکنی که به تو عشق داشته باشن.

بچه ها لطفا بسع
سیروان تو ول کن

(05-04-2020، 15:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 15:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مدیرای محترم کجایین؟

مدیران لطفا رسیدگی کنید
الان دعوای بزرگ تر میشه
امیرحسین نیس ممدم ک گف نمیتونم جواب بدم