انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سامان؟خخخخخخخ
خوبه پیشرو سامان رو خراب کرد خخخخخ
اثر منفی هم رو فکرتان کار کرد
ایولا
(05-04-2020، 19:20)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 19:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی از موذمارا هم در طول زمان خودشونو نشون میدن 14

نه اونا مارموووزن مووز

خخخخخخخ نترکی منم قاطی کردم...موزمار یا مارموز؟؟؟؟
(05-04-2020، 19:22)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سامان؟خخخخخخخ
خوبه پیشرو سامان رو خراب کرد خخخخخ
اثر منفی هم رو فکرتان کار کرد
ایولا

مهران داداش میگم بسه
(05-04-2020، 19:21)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 19:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ااا
آره راست میگییییی
خوبه بعضیا از اول گفتن چحورین که یارو زیاد خواهش کرد
آره خدایی نشان میدن که احترامم زیادیشانه

ایولللل درستیدددددد

اره دستتش درد نکنه مهران داداش هیچی نگو تو بزرگتری احترام بزار درسته اون تصلا منو تورو ادمم حساب نمی کنی ولی تو احترام بزار

جایگاهشانه فراتر میدانن خخخخ
اونقدر گندم نخوام.با فنجا بپرم
بزرگی که دلش برای فنج زشته سوخت خخخخخخ

دادا توهم غمت دیع نباشع
پیشرو سامانو خراب کرد
تو که نکردی Tongue
اثرمنفیو هم اون رفت
تو که نرفتی Tongue
#توهم_خود_بزرگ_بینی

مهران جانه من بس کن دوست ندارم اخطار بگیری
(05-04-2020، 19:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 19:20)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 19:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه اونا مارموووزن مووز

مار + موز = مارموز یعنی ماری که موز میخوره
داداش سیروان
چشم شما راست میگی این تمامه

خخخ آخه اثر منفی دو رو تو مسابقه دادم بیرون
چزاندتتاااا ۹خ خوشم میا اشتباهم میگی
یکی ب من میگه چیشده ؟؟؟
یا خودم وارد عمل شم Dodgy
(05-04-2020، 19:25)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 19:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نه اونا مارموووزن مووز

مار + موز = مارموز یعنی ماری که موز میخوره

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
پس موزماره Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin