انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-04-2020، 21:31)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:27)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:24)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:16)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واهاییی داداش امشب کورس دارم
چه کنممنم

طرف دختره یا پسر
ماشیناتون جیه؟؟

پسر و دختر
والا من گفتم جک
ولی بقیه گفتن سمند
منم سمند مامانمو به زورررر آوردم بدبخت نشم صلوات Big Grin

ببین سمند شتابش خوبه ولی سر پیچا زیاد تند نرو چون چهار دیفره نیست من با دنا با 180 پیچو رد کردم هیچی نگفت چون چهار چرخه متح که ولی سمند یکم خوب نیست برای پیچ اولش یکم زود حرکت کن بزار عقب نیفتی

آره اینش بده
دمت گرم حتما فردا نتیجشرو اعلام میکنم
خدا کنه ببرم Cool
(05-04-2020، 21:31)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:27)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:24)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2020، 21:16)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واهاییی داداش امشب کورس دارم
چه کنممنم

طرف دختره یا پسر
ماشیناتون جیه؟؟

پسر و دختر
والا من گفتم جک
ولی بقیه گفتن سمند
منم سمند مامانمو به زورررر آوردم بدبخت نشم صلوات Big Grin

ببین سمند شتابش خوبه ولی سر پیچا زیاد تند نرو چون چهار دیفره نیست من با دنا با 180 پیچو رد کردم هیچی نگفت چون چهار چرخه متح که ولی سمند یکم خوب نیست برای پیچ اولش یکم زود حرکت کن بزار عقب نیفتی

چرا خسته ای ابجی جون چی شده
امروز یکم مونده بود برم تو باقالی ها با دوخرچه تصادف کردم ولی خفیف

منم بخاطر تصادف با دوچرخه بدنم کوفته شده
دستم هم درد میکنه

تلهی داداش سیروانت بمیره
حالا چرا تصادف کردی من بدون دست راندگی می کردم یا می روندم
با یه دستتم با تلفن با دختر عمه بی شعورم حرف میزدم ماشین از کوچه اومد بیرون خوردم بهش گوشیم خاکو شیر شد
چه اخوی و خواهر گلی دارمممماااا
و این نیز بگذرد cof
عجب kaffe2

انشالا می بری حالا سر جی شرط بستی؟؟؟؟
(05-04-2020، 21:39)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شرط بندی حرامه 
چقدر اخطار بدم راضی هستی؟
(05-04-2020، 21:36)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تلهی داداش سیروانت بمیره
حالا چرا تصادف کردی من بدون  دست راندگی می کردم یا می روندم
با یه دستتم با تلفن با دختر عمه بی شعورم حرف میزدم ماشین از کوچه اومد بیرون خوردم بهش گوشیم خاکو شیر  شد

خدانکنه
من رو سراشیبی بودم س رعتم زیاد بود
یهیویی حواسم نبود ترمز بگیرم خوردم زمین
(05-04-2020، 21:39)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه هرکی ببره یه میلیون میبره
ببازه باید یه میلیون بزاره وسط