انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-04-2020، 20:23)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:19)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بد با جانی هم معنیه؟
اگه اره امیرحسین خیلی بده  Telegh_59

من یه موضوع زدم بعد به عنوان پیش نویس ذخیره ش کردم پابلیش(!!!) نکردم بعد الان اومده وسط اخرین موضوعا ولی می زنی روش میگه موضوع نیست
دقیقا یعنی چی؟!
الان موضوع ایجاد شده و منتشر شده یا نه؟!
موضوعی نیست! از اول بزن

خب پس یعنی الان موضوع draft شده بعدا می تونم پابلیشش کنم؟!

زیر فوق تخصصی حرف بزن متوجه شیم (در حد دکتری)
اره اگه توی پیش‌نویسات هنوز هست دوباره منتشر کن
(04-04-2020، 20:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی زندگی..

چی شده همتون
هی میگین

دل تنگم
دیگه دل تو دلم نیسc24
(04-04-2020، 20:28)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:25)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:23)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:22)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:21)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Wow, you're talking, Aji Big Grin

خخخخ

If you know how to speak English Smile

Yes decidedly Smile

(04-04-2020، 20:25)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ننه...497

چی شده دخترم Big Grin
How great Smile

Thank you dear

Heart
(04-04-2020، 20:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی زندگی..

چی شده همتون
هی میگین

خخخخخخ هیچیTelegh_01
همینجوری میگیمTelegh_48
(04-04-2020، 20:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
؟
لینک اهنگ بزاریم گ.ا حرام است؟

راحت باش
(04-04-2020، 20:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هعی زندگی..

چی شده همتون
هی میگین

ب قول ترکا
هی هی لری تپه سینده Big Grin
(04-04-2020، 20:28)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دل تنگم
دیگه دل تو دلم نیسc24

ای جان
قربون دلت برم
(04-04-2020، 20:28)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:23)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:19)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 20:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بد با جانی هم معنیه؟
اگه اره امیرحسین خیلی بده  Telegh_59

من یه موضوع زدم بعد به عنوان پیش نویس ذخیره ش کردم پابلیش(!!!) نکردم بعد الان اومده وسط اخرین موضوعا ولی می زنی روش میگه موضوع نیست
دقیقا یعنی چی؟!
الان موضوع ایجاد شده و منتشر شده یا نه؟!
موضوعی نیست! از اول بزن

خب پس یعنی الان موضوع draft شده بعدا می تونم پابلیشش کنم؟!

زیر فوق تخصصی حرف بزن متوجه شیم (در حد دکتری)
اره اگه توی پیش‌نویسات هنوز هست دوباره منتشر کن
عادت کردم این طور چون تو واتپد معمولا اپ می کنم این طوریه
اها ممنون
سلام بچه ها