انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران فهیم فلشخور

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 قوانین استفاده از گفتگوآزاد به شرح ذیل است ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1

1-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید

2-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید
3-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید
4-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران دارند
5-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید
6-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1
اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید
7-≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ 1 از فینگلیشی تایپ کردن خودداری کنید
هِم ._.
عجب
تا کسی نیس صفحه اولو پر کنیم، بنظر میاد با این کار بهمون حلوا میدن
ملت سلام ممممممم

(09-04-2020، 23:00)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حلوای تن تنانی؟
(09-04-2020، 22:59)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هِم ._.

اول شدیD:

نَ سلما کیه؟.__________. ندارمشون
سینا و مژده -.- آخ ک چقد خوبن ریحآن ،دلم براشون رف خیلی((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.instagram.com/sina.mozhdeh.neghabi/

استوری داستان اشناییشون رو بخون *.*
(09-04-2020، 23:01)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملت سلام ممممممم

(09-04-2020، 23:00)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حلوای تن تنانی؟
سلام بر ابراهیم.
آره همون  fishing
(09-04-2020، 23:02)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2020، 22:59)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هِم ._.

اول شدیD:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاخه تو همچی تفاهم داریم گفتم نکنه توهم ازینا خوشت میاد (:
من شبا کارم شده لایو دیدن ، سلما شکیب ._.
ازبس مهربونی دلت واسع همچی میره *.*

حله D:
سلام
به به زدن نسخه جدیو
(09-04-2020، 23:02)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هِم ._.

اول شدیD:

خواننده سبیلوفقط بانیهSmile