انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-07-2020، 14:17)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:13)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ميرم کنار با جسارت نباشه نشيمنگاه بيوفته زمين|=

(05-07-2020، 14:15)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:13)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:11)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:08)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوهر منه ها|=

برگآم/=

تازه شيش تام بچه داريمd:

آناهید بلاخره کی پاپر شدی

کی گفته با افتخار و اقتدار هنوزم ماکانيم^^

نه دیگه تو الان یه ماکانیه آرمیه اکسو الی دیگه ام حرف نباشه
[/quote]

من فقد ماکانيم^ ^
(05-07-2020، 14:14)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:11)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:09)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:08)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اووف مرسی
راستی قضیه خوابمو به کسی که نگفتی؟
انتظار داری چی جوابتو بدم؟

انتظار دارم بگی نه دهنم قرصع/=
ولی خداییش خوابام خیلی چرته/=
انتظار داری خواب چرت تعبیر داشته باشه.

نه ولی من اول فک میکردم واقعا خواب تعبیر میکنی تا از یه بنده خدایی پرسیدم گف 14 سالته/=
باشه برای بعد.

میای تو گروه من؟
میخوای توی موضوعات علمی و دانستنی یه گروه بزنیم.
روزی ده تا موضوع باید بزنیم.
باور کن خیلی زود نویسنده میشیم.
باید شیش تا ستاره داشته باشیم.
تو یه ماه جفتمون شیش ستاره میشیم.
تو 3 روز در هفته باید ده تا موضوع بزنیم که میشه 30 تا.
قبول میکنی؟
از نآسا چه خبر=vvvv?
باور کن.

(05-07-2020، 14:20)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از نآسا چه خبر=vvvv?
هفت صبح بلند شدیم جلسه داشتیم.
ساعت 12 جلسه تموم شد.
تازه شب از 10 تا 1 شب جلسه داریم.
عصر هم باید فضاپیما رو بررسی کنم.
[/quote]

(05-07-2020، 14:19)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:14)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:11)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:09)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انتظار داری چی جوابتو بدم؟

نه ولی من اول فک میکردم واقعا خواب تعبیر میکنی تا از یه بنده خدایی پرسیدم گف 14 سالته/=
باشه برای بعد.

میای تو گروه من؟
قبول میکنی؟

آره حتما
دوس دارم ستاره هام زیاد شه
قبول میکنم
(04-07-2020، 21:15)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادت نره..من با هر کس مثه خودش رفتار میکنم

غان غاننن
(05-07-2020، 14:20)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باور کن.

(05-07-2020، 14:20)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از نآسا چه خبر=vvvv?
ساعت 12 جلسه تموم شد.

اوه اوه چقد کارت سخته/=
(05-07-2020، 14:19)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

باشه برای بعد.

میای تو گروه من؟
قبول میکنی؟

آره حتما
دوس دارم ستاره هام زیاد شه
قبول میکنم
[/quote]
1-موضوع های غیر تکراری.
2- موضوع هایی بزن که نیاز به عکس نداشته باشه.
3-یکشنبه و دوشنبه و چهار شنبه باید در کل 30 تا موضوع بزنیم که با هم دیگه میشه 60 تا.
4-عنوان زیر اسم منو کپی کن و بزار برای عنوان خودت.یعنی تحقیق کننده و موضوع ساز.
(05-07-2020، 14:22)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-07-2020، 21:15)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادت نره..من با هر کس مثه خودش رفتار میکنم

غان غاننن

مسخرم ميکنی؟ |=
(05-07-2020، 14:22)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-07-2020، 14:20)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باور کن.

[ -> ]
از نآسا چه خبر=vvvv?
ساعت 12 جلسه تموم شد.

اوه اوه چقد کارت سخته/=
پس چی فکر کردی.