انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-07-2020، 14:37)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر هایم تکه تکه شده اند
تو که نباشی
بهانه ایی برای جمع کردنشان ندارم
کاش باشی
تا فکرهایم بکر و خواستنی باشند

بغض قلم جای دیگست خانم مدیرTelegh_01
(03-07-2020، 14:37)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:36)ازروزگاری کهن جاوید صدایم زنند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:35)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:34)ازروزگاری کهن جاوید صدایم زنند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:32)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره حاجیTelegh_01
واسه یه ایرانی مهم نیست کجاست،هرجا هست،هرچی شد،مهم نیتهTelegh_01
احسنت. اینجا هم همینطوره.
انما الاعمال بالنیات.

بح بح بح ، صحیح ..
امروز مسجد جامع نیویورک رفتی نماز جمعه؟
نه متاسفانه، بخاطر کرونا و اعتراضات(جهاد) بستس همه جا

خب اقا پرهام بسته دگ Telegh_01دیگه اکانت نساز تا بن نشدی

عالییی بود Big Grin

والا اگه من خارج بودم اینجا نمیومدم Big Grin
(03-07-2020، 14:39)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:37)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:36)ازروزگاری کهن جاوید صدایم زنند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:35)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:34)ازروزگاری کهن جاوید صدایم زنند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسنت. اینجا هم همینطوره.
انما الاعمال بالنیات.

بح بح بح ، صحیح ..

عالییی بود Big Grin

من خارج بودم نت نمیومدم:v
دیسکو دنس بودم همش =vvv
(03-07-2020، 14:38)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:37)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر هایم تکه تکه شده اند
تو که نباشی
بهانه ایی برای جمع کردنشان ندارم
کاش باشی
تا فکرهایم بکر و خواستنی باشند

بغض قلم جای دیگست خانم مدیرTelegh_01

برای تو گذاشتم Big Grin
یاد یار بیفتی Tongue

(03-07-2020، 14:40)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:39)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بح بح بح ، صحیح ..

عالییی بود Big Grin

من خارج بودم نت نمیومدم:v
دیسکو دنس بودم همش =vvv

اخ گفتی
لامصب کنسرتاشونم فرق داره Big Grin
میخواستم اخرش ذکر کنم که همه حرفایی که میزنم حقه(امیدوارم شنیده باشینش) ولی فکر کردم خودتون خواهید فهمید.
اینجوری یاد یار نمیوفتم ، یاد اخطار میوفتم :v
قافیروووووووو v=
(03-07-2020، 14:41)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجوری یاد یار نمیوفتم ، یاد اخطار میوفتم :v
قافیروووووووو v=

ای خدا
بیا و خوبی کن
Big Grin
(03-07-2020، 14:41)از دیرباز جاویدم گویند (عصبی) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخواستم اخرش ذکر کنم که همه حرفایی که میزنم حقه(امیدوارم شنیده باشینش) ولی فکر کردم خودتون خواهید فهمید.

ورژن عصبیش اومد =vvvv
(03-07-2020، 14:43)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:41)از دیرباز جاویدم گویند (عصبی) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ورژن عصبیش اومد =vvvv

ورژن بعدی برای دعواس
(03-07-2020، 14:07)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:02)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 14:01)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 13:58)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 13:50)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با همه حال میکنم =v
هرکدوم ک تو راحتی :v
یادت میاد موقعی که محروم بودم یکی یه اکانت زد

بعد محروم شد

میدونی کی بود؟

کی؟

کِی یا کی؟

چه کسی:|

این دقیقا سوال من از تو بود