انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اااااایییی
(03-07-2020، 11:30)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 10:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 8:34)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جنگل میچسبه امروز ):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی ()

=)

دلم خااااست ):

ایح ایح):

برو ادا خودتو دربیار D:
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ 39
(03-07-2020، 14:45)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندگی کوتاهِ
تو زندگی بقیه ، زندگی نکنیم-_-

به به 
D=
(03-07-2020، 15:19)sogl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اااااایییی

علک:)
میای حرف بزنیم حوصلع سررر رفتع
(03-07-2020، 15:25)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ 39

چرا اخع ؟ -_-
انقد تباهم ک قیافه هاشونو از هم تشخیص نمیدم
بجز V و RM ک البته فک کنم اینارو هم اشتباه میکنم :|
اسماشونم ک اصن هیچی D:
(03-07-2020، 14:56)ازقدیم جاویدم گویندنصیحت کننده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من قبلا عضو این انجمن بودم.
زمانی که مدیر ناظمتون حتی نمیدونست انجمن به چی میگن :-|
کلاهم 25-26 تا ارسال داشتم بخواطر این که بتونم پ.خ بدم.
از دوران فرید رومل بجا موندم :-|
متاسفانه نام کاربریم یادم رفته بود واس همین اکانت جدید زدم که اونم اینطوری شد :-|
امیدوارم زود قضاوت کردن براتون عادت نشده باشه

(03-07-2020، 14:53)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان وقتی محروم میشد بجای زدن اکانت های دیگه صبر کنید تا محرومیتتون تموم شع
اینجوری نه اعصابتون خورد میشه نه دعوا

ابد خوردم
امیر این پرهام نیست ، بقیشون پرهامن 
از ادبیاتش مشخصه 
آن بن کن
(03-07-2020، 13:21)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 12:59)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 12:48)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 12:46)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2020، 12:38)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لاناتیD: همه جام رفته .
کِی اومدی ؟

من میخام بیام گیلان، رشت )):

بیآ بیآ^^

من بیام زحمت میشه برا شماهاا ، باید منو همه جا ببرین D:

فردا سرت تو فقط بیا
با هم بریم معلم خرید(:

جووون جوون ببرش مطهری منم بیام دگ

خرجم با شماس دگ :>
خر خر خر