انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-07-2020، 11:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:46)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم ناراحت نباش ایشالا مامانتم راضیه (:
مامان من ک راضی بود Telegh_01Telegh_01Telegh_42

ایشالا :|
بعدا بهت میگم یچیزی در این مورد D;

(06-07-2020، 11:49)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختر دیونه
اخه معدل به این خوبی
طرف نمیفته کلاشو میندازه بالا
بعد تو با ۲۰ هنوز ناراضی هستی
باید بیام گوشتو بکشم  Big Grin

نه نکش درد داره ): ♥
D:

باشه (:❤
(06-07-2020، 11:51)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:38)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:32)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمتو ک خودم انتخاب کردم D;
.
.
.
.
تو کی ای ؟ تو این منم نیستی D;
بک آف  
ادب رو رعایت کن لطفا

یه بار خواهش کردم 
این بار لحنمو باید عوض کنم
دیگه رو من ریپ نزن و از چیزی ک بهت ربط نداره تغذییه نکن 
عمو جون داداش بزرگتر مودب من وقتی یه چیزی میگم علمشو دارم من برای انتخاب رشته خودم ۱ میلیون پول دادم به مشاوره بگه کدوم برام بهتره.

اونجوری که من از مساوره یاد گرفتم مهسا تو تجربی موفق میشه ولی علاقه ام شرطه که به انسانی علاقه داره.

ولی الان ملیکا ۱۰۰٪ تجربی بهترین رشته رو میاره
اولا که من عموت نیستم 
دوما که مطمئن باش کسی که ادعا میکنه چیزیو بلده از کسی که بلده و ادعایی نداره ، واقعا low تره 
کمرت نشکنه عزیزم D:
یچیزی میگم دیگه چیزی نگو ، من پیش میرصادقی رفتم مشاوره D; 
خودم کارم بوده مشاوره دادن پارسال 
به من نگو 
الانم بهت میگم advice نده چون نه تخصص اش رو داری نه تجربه ، پس فردا اگه چیزی شه فحشش میمونه واست 
ک فلانی گفت و ... 
نظر دادن هیچ جالی دنیا جرم نیس اقای مشاوره

الان به نظرت مهسا خانوم به حرف من گوش میکنه الان من بگم برو انسانی از حیف من میره ریاضیBe4Bc7
(06-07-2020، 11:48)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:47)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:41)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رشته بخور‌ و بخواب

استخدام دارید ؟ D:
مهارت زیادی دارم سربلندت میکنم :v

شرایطش سخته باید بیای پی وی v:

سابقه کار ندارما من حاجی D:
خدا نرسه اون روزیو که مجبور بشم به مدیرا بگم اخطار ندارم.
هورا اخطارم 0 شد.

نسخه جدید رو بزنین.
(06-07-2020، 11:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:38)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:32)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:28)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه الان اسم واقعی مو میگفتم میرفتی تو گوگل سرچ میکردی می فهمیدی من کیم و .....

اسمتو ک خودم انتخاب کردم D;
.
.
.
.
تو کی ای ؟ تو این منم نیستی D;
بک آف  
ادب رو رعایت کن لطفا

یه بار خواهش کردم 
این بار لحنمو باید عوض کنم
دیگه رو من ریپ نزن و از چیزی ک بهت ربط نداره تغذییه نکن 
عمو جون داداش بزرگتر مودب من وقتی یه چیزی میگم علمشو دارم من برای انتخاب رشته خودم ۱ میلیون پول دادم به مشاوره بگه کدوم برام بهتره.

اونجوری که من از مساوره یاد گرفتم مهسا تو تجربی موفق میشه ولی علاقه ام شرطه که به انسانی علاقه داره.

ولی الان ملیکا ۱۰۰٪ تجربی بهترین رشته رو میاره

ببخشید تو بحثتون میام
ولی اقا سیروان برای قبولی توی دانشگاه معدل شرط نیس
طرف با معدل ۲۰ نتوسته بره هیچ رشته ایی
ادم باید به اینده ی اون رشته درامدش و علاقه ی خودش فکر کنه
این تفکر غلطیه که حتما اگه ۲۰ شدی بری تجربی و مطمعن باشی که قبول میشی برای دانشگاه
پس لطفا انقد مطنعن نگید که حتما موفق میشه
اون قدیما کاربرای عادی هم میتونستن موضوع گفت و گو ازاد بزنن.
(06-07-2020، 11:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:46)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم ناراحت نباش ایشالا مامانتم راضیه (:
مامان من ک راضی بود Telegh_01Telegh_01Telegh_42

ایشالا :|
بعدا بهت میگم یچیزی در این مورد D;

(06-07-2020، 11:49)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختر دیونه
اخه معدل به این خوبی
طرف نمیفته کلاشو میندازه بالا
بعد تو با ۲۰ هنوز ناراضی هستی
باید بیام گوشتو بکشم  Big Grin

نه نکش درد داره ): ♥
D:

دلم نمیاد که گوگولیه من Heart
فقط جای تو خالیه (:❤

بیــاا بیــاا میخــواام بـرات ابنبـاتایی ک جیمین میخوره رو بخرمم (:
عین جین هم میخوریمTelegh_01Bb6
مهسا خانوم خودش عقل داره
خونوادش هم هسن
مشاوره هم گرفته
الان هم مطمئنه تجربی نمیخونه

بکشید بیرون دگ عی بابا !
(06-07-2020، 11:53)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:48)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:46)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:42)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2020، 11:40)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک میدونی ب کجامه :? 
بیشتر از 70 نده فقط D:
ولی خب یسریا باید یسری چیزا رو یاد بگیرن D;

چند تا ۲۰ هم بگیری بن میشی آخه D:

به نظرت واقن برام مهمه امیر D;
طرف به تراز شیمی قلم چیش مینازه xD
اون موقع ک تو موز بود ما پشتیبانای قلم چیو مخ میکردیم sms بازی میکردیم باهاشون 
ولمون کن حاجی xD
بعدا اینجا از کلمات گهر بارت جلا پیدا نمیکنه v:

خدایی اینو موافقم v:
وااای واااای D: