انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-09-2020، 11:32)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 11:22)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطوری جوجو؟

چرا حرفه ای شدی؟

چطورم؟ متعجب. آخه "جوجو" خطاب نشده بودم تاحالا. اونم از طرف کسی که 13 سالشه!

استعفا. تا ابد که نمی‌شه مدیر موند.
مدیر بودن خوبه.
موفق باشید.
(16-09-2020، 11:32)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ال جی مال کره اس سامسونگ مال کره اس
90 درصد وسایل خونمو مال کره اس

ای شرق زده
(16-09-2020، 11:32)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی مونتاژ چین ):
هر کوفتی که باشه من کره رو 10 سال محروم میکنم.
چرا جی ال ایکس و اسنوا نمیخرین؟
من برم رمان خودم رو بنویسم
(رمان کوفت و زهر انار)
با بای.
(16-09-2020، 11:33)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ای شرق زده

Telegh_59
گوشی مامان بابام=سامسونگ
کامپیوترم=سامسونگ
تلویزیون=ال جی
لباسشویی=ال جی
/=
(16-09-2020، 11:33)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 11:32)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 11:22)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطوری جوجو؟

چرا حرفه ای شدی؟

مدیر بودن خوبه.
موفق باشید.

آره. ایشالا قسمت خودت. 
(16-09-2020، 11:35)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 11:33)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

چطوری جوجو؟

چرا حرفه ای شدی؟

مدیر بودن خوبه.
موفق باشید.

آره. ایشالا قسمت خودت. 

آجی صنم چند سالته؟
(16-09-2020، 11:34)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا جی ال ایکس و اسنوا نمیخرین؟
گوشی بابام:هاوایی
گوشی مامان:هاوایی
گوشی خودم:سامسونگ