انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-09-2020، 13:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:30)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:26)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سطح شعور ایشون از اونجا معلوم میشه که فقط یه سوال ساده بپرسم
اگه بخواین چیزی بگین که کسی ندونه میاین پیش من یا ایشون؟
جواب این سوال قشنگ معلوم می کنه چقدر محبوب و باشعوره ((:
محبوبیت به شعور علم این چیزاست؟؟؟؟

ترامپم خیلی محبوب بود روحانی هم Angel

ولی اخرش چی ۸۰ میلیون رو به ... بردن Wink

محبوبیت داریم تا محبوبیت
تو این دوران که محبوبیت بع فحش و فسادو هزارجور چیزای مزخرفه اره محبوبیت به علم نیس

ترامپ به پولش مینازه روحانی به سران مملکت بودنش اون وقت تو به چیت مینازی؟!

سوس ماسD:
من گفتم محبوبم؟؟؟

اون دوتا به جی می نازن به اینکه سه تا بچه میان ازشون دوتا سوال میکنن

واقعا اینطوره؟؟؟؟

پس معلم های مدرسه دیگه باید چطوری رفتار کن Confused

از اونا محبوب تر نداریم Blush

برم تربیت معلم محبوب شم Cool
(13-09-2020، 13:33)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:30)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:23)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:18)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:16)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من مهد کودک نرفتم crying  crying

واقعا پس به درس و سواد در نیتجه بیشتر پیامبرا اندازه بعضی ادب درک شعور و سواد ندارن  نبتحه اخلاقی امروز تا درسی دیگر به درود  Big Grin

سطح سواد و شعور تو هم دیدیم
اسکرین شات می گیری برای بقیه می فرستی و حرف می کشی
میون بقیه خبرچینی می کنی
برای منافع خودت حزب بادی
خیلی واقعا سطح شعورت بالاست
سوادت هم که نگم
تو هنوز فرق ح و ه رو نمی دونی برای من از سواد میگی؟ ((:
اسکرین شات بزار بگم برات یکی  حرف های ملیکا به رلم؟؟؟

خودت ازش بپرس

خبر چینی واقعا؟؟ اه جان تو  من خبر چینی نمی کنم کل خبرو میدم له طرف دست چین نمیکنم

اگه به فکر منافع خودم و اهل اسکرین شات بودم الان ارش اناهید که تو پیچ مهراب که دست من بود این همه بهم فش داد بودن و این همه هم پشتم حرف میزدن فش بارون میکردم

ح و ه برای زندگی بهش نیاز دارم؟؟ اصلا من گفتم سوادم زیاد؟؟ من گفتم شعورم زیاد؟؟

عجب Angel

((:
چه جالب که خبرچینی نمی کنی((:
الان اناهید چه ربطی به من داشت که گفتی؟
اگه یه روزی خدایی نکرده من با اناهید  بد بشم می تونم همینو ازش استفاده کنم اونم بخاطر خبرچینی توئه ((:
در حقیقت تو به هیچ چیزی نیاز نداری
چون چیزی نداری (:
مثل بری بهش بگی رفتی اونجا یه چیزی گفتی اونم میگه چی میگی نمیدونم Big Grin

یادش بخیر یکی از دوستای نزدیک خودتو بهم گفت به ۴ نفر تو انجمن اعتماد نکن چون هیچی ندارن

با عرض معذرت امیرحسین  کوروش نسیم و تینا

درست من هیچی ندارم در عوض ادعا هم ندارم Cool

و توی دعوا دیگران ناخونک نمیزنم Cool
افرین که من نیازی ندارم به سابقه ی خبرچینیت اضافه کنم چون خودت داری خودتو نشون میدی چطور ادمی هستی ((:
اشتباه نکن ادعا می کنی ادمی که اونم نیستی ((:
(13-09-2020، 13:37)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:30)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:26)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

محبوبیت داریم تا محبوبیت
تو این دوران که محبوبیت بع فحش و فسادو هزارجور چیزای مزخرفه اره محبوبیت به علم نیس

سوس ماسD:

من ساده بودنم مینازم !
به سلامت بودنم !
این خصوصیات فک نکنم تورو به اندازه سیروان محبپب کنه ساری(:
طاووس میگه من سیاه سفیدم((((:
(13-09-2020، 13:34)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:30)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:28)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:27)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی هاستش Ssl داره؟

امکاناتش زیاد هم نباشه مشکلی نیست

زیاد کار با هاست بلد نیستم اما یه چیزایی میدونم

اره با ssl

میخای چیکار؟
ربات بزنی؟

آره آره

کمکم میکنی چون تو بیشتر این چیزا رو میدونی

من زیاد وارد نیستم

خب ربات چی میخوای بزنی؟
الان سورس ربات ها اکثرا مشکل داره ، بعد رو هاست سرعتش پایین تره ، ربات رو سرور مجازی شخصی بهتره .

یه سورس دارم طرف نمونه رباتش هم نشون داد

حالا فعلا با همین سورس سر کنیم
مطمئنی کار میکنه؟
.WINNER☪
با شما ام/=
میگم تو انجمنتون ثبت نام کردم تاییدم کنید میخوام موضوع بزنم
(13-09-2020، 13:37)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:34)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه من همچین حرفایی به رلت زدم دلم خاس
و هیچ ترسی هم ندارم
اگه دوس داری همین الان میتونی عکسا رو اپلود کنی
فقط بدون
شعور خودت از این که هس پایین تر میاد

شماهم خیلی سوسه میایی ناگفته نماند((:

از چه لحاظ دقیقا؟!
با ذکر مثال!

همونی که خودتو خودم میدونیم!
(13-09-2020، 13:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:37)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:34)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه من همچین حرفایی به رلت زدم دلم خاس
و هیچ ترسی هم ندارم
اگه دوس داری همین الان میتونی عکسا رو اپلود کنی
فقط بدون
شعور خودت از این که هس پایین تر میاد

شماهم خیلی سوسه میایی ناگفته نماند((:

از چه لحاظ دقیقا؟!
با ذکر مثال!

همونی که خودتو خودم میدونیم!
دقیق میخام بدونم
خاب بگید
(13-09-2020، 13:38)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

محبوبیت داریم تا محبوبیت

سوس ماسD:
من گفتم محبوبم؟؟؟

اون دوتا به جی می نازن به اینکه سه  تا بچه میان ازشون دوتا سوال میکنن

واقعا اینطوره؟؟؟؟

پس معلم های مدرسه دیگه باید چطوری رفتار کن Confused

از اونا محبوب تر نداریم Blush

برم تربیت معلم محبوب شم Cool

حداقل من بخاطر اینکه هیچ کس قبولم نداره خودمو نمی کشم که مثلا با چند نفر دوستم
اون دوستات هم از دستت عاصین
دلیل مدیر شدنت هم اینه که هیچ کس قبولت نداره میخوای به اجبار قبولت کنن
همین که من تو لیست فرندز همه هستم و خودشون ای دی شونو بهم میدن تا رابطه مون ادامه پیدا کنه مشخص می کنه من چطور ادمیم ((:
(13-09-2020، 13:36)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:33)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:30)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:23)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2020، 13:18)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سطح سواد و شعور تو هم دیدیم
اسکرین شات می گیری برای بقیه می فرستی و حرف می کشی
میون بقیه خبرچینی می کنی
برای منافع خودت حزب بادی
خیلی واقعا سطح شعورت بالاست
سوادت هم که نگم
تو هنوز فرق ح و ه رو نمی دونی برای من از سواد میگی؟ ((:
اسکرین شات بزار بگم برات یکی  حرف های ملیکا به رلم؟؟؟

خودت ازش بپرس

خبر چینی واقعا؟؟ اه جان تو  من خبر چینی نمی کنم کل خبرو میدم له طرف دست چین نمیکنم

اگه به فکر منافع خودم و اهل اسکرین شات بودم الان ارش اناهید که تو پیچ مهراب که دست من بود این همه بهم فش داد بودن و این همه هم پشتم حرف میزدن فش بارون میکردم

ح و ه برای زندگی بهش نیاز دارم؟؟ اصلا من گفتم سوادم زیاد؟؟ من گفتم شعورم زیاد؟؟

عجب Angel

((:
چه جالب که خبرچینی نمی کنی((:
الان اناهید چه ربطی به من داشت که گفتی؟
اگه یه روزی خدایی نکرده من با اناهید  بد بشم می تونم همینو ازش استفاده کنم اونم بخاطر خبرچینی توئه ((:
در حقیقت تو به هیچ چیزی نیاز نداری
چون چیزی نداری (:
مثل بری بهش بگی رفتی اونجا یه چیزی گفتی اونم میگه چی میگی نمیدونم Big Grin

یادش بخیر یکی از دوستای نزدیک خودتو بهم گفت به ۴ نفر تو انجمن اعتماد نکن چون هیچی ندارن

با عرض معذرت امیرحسین  کوروش نسیم و تینا

درست من هیچی ندارم در عوض ادعا هم ندارم Cool

و توی دعوا دیگران ناخونک نمیزنم Cool

اتفاقا این ۴ نفر از نظر رفاقت یکی از بهترینا هستن .
مخصوصا کوروش !

فقط آدمش باید پیدا بشه تا براش معرفت بزارن ..
کسی از خودش تعریف نمیکنه حداقل میگفتی این ۳ تا خودتو نمی گفتی Sad

کوروش که بخاطر یکار که قابل گفتن نیس و خود تو هم میدونی یعنی یه سر قضیه به تو ربط داره که ولش

ممد گفتگوی که حذف شدو یادته Confused