انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-09-2020، 20:06)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:03)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:00)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:55)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:54)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جانم ملیکا .. یادمه عزیزم.
خوبی تو؟
مرسی عزیز
شما خوبید*.*
نمیگی نمی یایید دلتنگ میشیم)))=؟!زیبا بانو

منم خوبم به خوبیت.
معذرت میخوام غرق قشنگی‌های زندگی شدیم (((:
دلم واقعاً برای آبجی کوچولوهای خودم تنگ شده بود
شما ، مهسا ، شقایق ، آیسان ، نفس ، غزل

بقیه کجان؟
(((=
امیدوارم هر جا هستید در کنار همسرتون خوش و سلامت و شاد باشید ((((((=♡
مهسا کم میاد))=بیشتر تو پ.خ هس
ایسانم میاد((((=
شقایق کع هس(((=
نفسم میاد(((=
غزلم مث مهسا))))=

همسررر؟؟ :>
اشتباه شد؟!@_@
(16-09-2020، 20:07)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:05)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

امیرم خوبه

سلاممم
چطوری ؟

قهرم -_-
(16-09-2020، 20:05)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان. 
امیدوارم حالتون خوب باشه.  
با سپاس. 

سلام حاج صابرD:
ایحححح حاج صابر الان فاطمه میگه چرا گفتی با سپاس|:
(16-09-2020، 20:06)Dυкυηg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:04)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باید صمیمی شیم میدونی چطور؟/=

مگه نیستیم؟ :/

هستیم ولیی..
بهم فحش نمیدیم/=
لوس برخورد میکنیم/=
(16-09-2020، 20:05)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان. 
با سپاس. 

سلام.
جانم با من کار داشتی آقا صابر؟
دیدم بازدید زدی :v
(16-09-2020، 20:05)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:00)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:57)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:54)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:53)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیزدل
خوبی؟
بله مگه میشه خانم خوش اخلاقی مثل شمارو یادم بره ((: ♡

وووووووویییییییییییییییییییییی
سلامممممممممممممممممممممممم
عالی شدممممممممم
لطف دارین.خیلی خیلی خوش حال شدمممم
اون اکانتتونو اینقد تگ کردم ک از دستم در رفته

ای جانم همیشه عالی باشی ♡♡
منم همینطوررر
عشقی شمااا
عکستو هنوزم دارمااا

خوبین؟
خدایییی؟121212
غش نکنم صلواتTelegh_01Telegh_01
چرا دیگه نیستین؟

آره عزیز جان .. شما خوب باشید منم خوبم
بلههه با اجازه‌ی شما البته ((:
دلمون تنگ شد نگاه کنیم دیگه خانوم خوشگله رو.
چخبر از اون آقا پسر شیطون ؟ :>
اجازه هممون دست شماس(:
فدامدا.مرسی ممنون.میشه منم شمارو ببینم؟:ngh:
دوبار دیگه بعد من دخترارو خوشبخت کردTelegh_01Telegh_01Telegh_01
(16-09-2020، 20:06)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:03)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 20:00)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:55)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:54)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جانم ملیکا .. یادمه عزیزم.
خوبی تو؟
مرسی عزیز
شما خوبید*.*
نمیگی نمی یایید دلتنگ میشیم)))=؟!زیبا بانو

منم خوبم به خوبیت.
معذرت میخوام غرق قشنگی‌های زندگی شدیم (((:
دلم واقعاً برای آبجی کوچولوهای خودم تنگ شده بود
شما ، مهسا ، شقایق ، آیسان ، نفس ، غزل

بقیه کجان؟
(((=
امیدوارم هر جا هستید در کنار همسرتون خوش و سلامت و شاد باشید ((((((=♡
مهسا کم میاد))=بیشتر تو پ.خ هس
ایسانم میاد((((=
شقایق کع هس(((=
نفسم میاد(((=
غزلم مث مهسا))))=

همسررر؟؟ :>

سلام بانو خوبین؟!
با غزل و ایسان خیلی دلتنگتون بودیم ):
غزل ک دیگه نیس ولی ایسان رو خبر کردم امیدوارم ببینه زود بیاد (:♡
(16-09-2020، 20:03)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:59)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:52)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:51)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2020، 19:47)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودشم چشم قشنگ من ♡ ((×

آخ آخ دلم چقدر تنگت بود.
رفتی سر خونه زندگیت مارو یادت رفت. ):

اره دل منم تنگ شد یهو یاد اینجا افتادم گفتم یه سری بزنم بهتون
چخبرا؟
فرهان چطوره
وای دلم براش یه ذره شده ):

فرهانم خوبه. اینجا خیلی آن نمی‌شه. بذار الان تله بهش می‌گم تو اومدی پاشه بیاد اونم. 
خبریم نیست. من درگیر درس و مشق، فاطیما درگیر کنکور، فرهانم درگیر آهنگسازی ایناست. :_
تو چه خبرا؟
دیدی همه سرمه‌ای شدیم دوباره؟ ((× 

بگو بیاد برامون بیس بزنههه
عه دوباره کنکور میده؟
انشالله موفق باشه♡
سلام برسون بهش
آررره چرا؟ انصراف دادین ؟

تا مارو برقصونهههه 
آره انشالله ^^

آره. که کمتر تو مجازی باشیم کلاً. ولی کار برعکس شده لعنتی، از وقتی استعفا دادیم بیشتر آن می‌شیم. :|
امیر اقا
مدیر همیشگی ما چطورع(((((((=؟
(16-09-2020، 20:06)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام دوستان. 
با سپاس. 

واااییی
عع گفتی سلام با سپاس Telegh_01

ای خدااا دیدی باز گیر داد حاجی

25r3025r3025r3025r3025r3025r30