انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-09-2020، 21:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:28)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زورت ب اینستا میرسه موقعی ک ناراحتی؟(:
رمزم یادم نیس.باید با گوشی برم ک کدش برام پیامک بشه
بدبختی دارم من/:

دقیقا (":
گوشیت چیشد اخه؟
میتونی سیم کارتتو تو یه گوشی دیگ بزاری رمزتو گرفتی دربیاری

گوشی هنو نگرفتم(:
بابام سیمکارتمو نمیده.تو گوشی اونه.ی رمزیم رو گوشی گذاشته ک../:
هوووف

هرچی دیرتر بگیری بهتره اعصابت راحت تره
ولی سعی کن زیاد درگیر مجازی و اینا نشی وقتت تلف میشه و  جداشدن ازش خیلی سخت میشه

اره چن بار میخواستم دیگه نیام اینجا نتونستم
خدا آخر عاقبت هممونو بخیر کنه

از یه جایی به بعد دیگ دست خودت نیست خیلیا نمیزارن بری ((:
خانواده کوچیک مجازی:}
ان شاالله-_-
(14-09-2020، 21:38)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود یه طرح دارم اگه اوکی بشه شاید کمی به سوی درس برید
سلام اسب کهر
(14-09-2020، 21:38)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون قدیما توی فلشخور زیر ارسال کسی که گفت و گو ازاد میزد صد تا سپاس بود،الان سپاسا به زور میشه ده تا

اون قدیم بود
(14-09-2020، 21:39)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:18)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم چرا همه همشهریاشون اینجا هستن ولی همشهریهای ما هیچکی نیست اینجا

من هم

چون ما خاصیم

اهل کجایی
(14-09-2020، 21:38)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نهمیا رو این پیام نقل قول کنن
(14-09-2020، 21:40)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:38)卐GOD_OF_CHARISMATICK卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون قدیما توی فلشخور زیر ارسال کسی که گفت و گو ازاد میزد صد تا سپاس بود،الان سپاسا به زور میشه ده تا

اون قدیم بود
اره

(14-09-2020، 21:40)ǟrǟֆɦ ǟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اون قدیم بود
اره
یه نگا کن دخترا زیر پست دخترا رو نخونده سپاس میزن حالا پسرا چی؟
(14-09-2020، 21:40)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:39)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:18)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم چرا همه همشهریاشون اینجا هستن ولی همشهریهای ما هیچکی نیست اینجا

من هم

چون ما خاصیم

اهل کجایی

رامسر
(14-09-2020، 21:41)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نهمیا رو این پیام نقل قول کنن

من که هشتمیم

(14-09-2020، 21:41)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه نگا کن دخترا زیر پست دخترا رو نخونده سپاس میزن حالا پسرا چی؟

پسرا ادامه میدن.
بیا ما هم مث اونا سپاس بدیم
(14-09-2020، 21:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2020، 21:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا (":
گوشیت چیشد اخه؟
میتونی سیم کارتتو تو یه گوشی دیگ بزاری رمزتو گرفتی دربیاری

گوشی هنو نگرفتم(:
بابام سیمکارتمو نمیده.تو گوشی اونه.ی رمزیم رو گوشی گذاشته ک../:
هوووف

هرچی دیرتر بگیری بهتره اعصابت راحت تره
ولی سعی کن زیاد درگیر مجازی و اینا نشی وقتت تلف میشه و  جداشدن ازش خیلی سخت میشه

اره چن بار میخواستم دیگه نیام اینجا نتونستم
خدا آخر عاقبت هممونو بخیر کنه

از یه جایی به بعد دیگ دست خودت نیست خیلیا نمیزارن بری ((:
خانواده کوچیک مجازی:}
ان شاالله-_-

هعی(:
شقایق تو حس نمیکنی این بنده خدا اونه؟/:
اصن حرف ک میزنه من یاد اون میوفتم/:
بخدا خودشهBe5