انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-02-2021، 23:10)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:09)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تولدتتتت مبارککککک رفییییق 
چند سالت میشه؟ 

حال ببینم چی میشه D:

ممدمان چطورع

سلاااام 
چطوریییی 

من خوبم 
ینی فعلا 

چخبرا؟(:
(26-02-2021، 23:10)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:09)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
12 ^^

من ۱۴
ریحونم همین دور و وراست. 

پیشاپیش تبریک میگم v:

اسفندیا کلا ساکتن -_-
من تو فضای مجازی تناقض ایجاد کردم!
you come with us
(26-02-2021، 23:13)†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادت باشه هرآهنگی ک دوص داری میتونی گوش بدی
ب منو بقیه هیچ ربطی نداره مثه سلایق بقیه ک ب ط ربطی نداره...
ی چیز متقابله ک باید احترام گذاشته بشه!

من با سلیقه بقیه چیکار دارم. من فقط نظرمو میگم
(26-02-2021، 23:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:07)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون قسمتای قرمز چتر ی پیام مخفی داشت 

Dare mighty things 

جرئت کارای بزرگ رو بکن 

ام 
نه راسش نمیرم 
._. 

اگه بخوان به سیاره های شبه زمین کپلر برن ولی حتما میرم(: 

با اجازتون بنده .-. 

اره قسمتای قرمزش!!!
اوکی!!

تو بگوه ماه -_- من با کله میرم

لعنتی تازه رفتیم مریخ....میخوای بری کپلر؟؟؟؟ ://

لعنتی 
چرا ما انقد زود بدنیا اومدیم؟ 
نسل ما 
ی نسل بدبخته 
نسلی که برای کاوش زمین زیادی دیر 
و برای کاوش فضا زیادی زود 
به دنیا اومدن 
تف 
(26-02-2021، 23:12)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم زدم اخه Telegh_59Telegh_01

جررر
دروغ؟! 
کِی زدی؟ 

میشه جمع کنید بیایید اینور ؟ یا ما بیایم اون ور ؟  Telegh_01

ژانویه D:

جمع کنید بیاید اینور xD
نیومده دوره مستا به سر
عمرو میخوام با الکل شک!
(26-02-2021، 23:15)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:13)†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادت باشه هرآهنگی ک دوص داری میتونی گوش بدی
ب منو بقیه هیچ ربطی نداره مثه سلایق بقیه ک ب ط ربطی نداره...
ی چیز متقابله ک باید احترام گذاشته بشه!

من با سلیقه بقیه چیکار دارم. من فقط نظرمو میگم

عالیه پس
بپا نظرت توهین ب سلایق نشه
(26-02-2021، 23:15)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره قسمتای قرمزش!!!
اوکی!!

تو بگوه ماه -_- من با کله میرم

لعنتی تازه رفتیم مریخ....میخوای بری کپلر؟؟؟؟ ://

لعنتی 
چرا ما انقد زود بدنیا اومدیم؟ 
نسل ما 
ی نسل بدبخته 
نسلی که برای کاوش زمین زیادی دیر 
و برای کاوش فضا زیادی زود 
به دنیا اومدن 
تف 

نترس!
تناسخ ادامه دارههه *-*
(26-02-2021، 23:16)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 23:12)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جررر
دروغ؟! 
کِی زدی؟ 

میشه جمع کنید بیایید اینور ؟ یا ما بیایم اون ور ؟  Telegh_01

ژانویه D:

جمع کنید بیاید اینور xD
نو بودن شکون داره.

بریم به گروه این دوستمون.