انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-02-2021، 11:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کنکور تجربی خیلی راحته :/

یه دو سه بار بمونی پُشتش میفهمی (:
9 روز دیگه -_-
سلام ^^
(27-02-2021، 11:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ^^

جیغغغغغغع^^
(27-02-2021، 11:56)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2021، 11:53)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوازدهم تجربی. فکر کنم هم پایه باشیم

پول میگیرم تقلب میرسونم D:
بزرگترم ازت !
...
دوازدهم تجربی اینجا چیکا میکنه؟
تو الان باید در حال خر زدن باشی :/
کنکور نداری تو مگه سه ماه دیگه -_-*

پول؟ دارم سگ خونی میکنم ولی خب چه کنم از ساعت ۷ تا ۱۳ باید سر کلاس انلاین باشم.(خیلیم هستم) پول نداریم ولی یه قلب پر از مهر و محبت داریم بهت هدیه میدم خوبه؟ قبوله؟
(27-02-2021، 11:56)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2021، 11:52)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از معلم زبانه بدم میاد نمیخوام انرژیمو سر امتحان این هدر بدم

واقعا که دانش آموزای امروزی اصلا قدر معلماشون رو نمیدونن.

واقعا . قبول دارم. ولی خب ادمی که حاضری میزنی جواب سوالاشم میدی بعد اخر جلسه میزنه غایبی چون بات شاد خراب بوده حاضریت نخورده یا تکالیفو میفرستی براش تو گروه کل پیامای گروه رو پاک میکنه میگه تو که اول بودی نفرستادی بعدشم ۱۰۰۰۰ تا اسکرین شات میدی قبول نمیکنه . در نتیجه ادم بیشعور و دقل کاریه
(27-02-2021، 11:59)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2021، 11:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه دو سه بار بمونی پُشتش میفهمی (:

اونی که دوسه بار میمونه پشتش خیلی مخه :/
راحته بخدا :/
(27-02-2021، 11:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ^^

سلام خدا بر تو و خاندانت ای ژیگر ۰-۰ Big Grin
+
ببخشید جو گیر شدم ._.
(27-02-2021، 11:58)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2021، 11:56)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

,
روز مرد رو به شما دو تا هم تبریک میگم :/ :]

ای من به قربانت اونی چان به فکرم ۰-۰ ممنانم ۰-۰راستی از این به بعد بهم بگو اوتوتو ._.
نخیر ایموتو تبدیل به اوتوتو (داداش کوچیکه) نخواهد شد
(27-02-2021، 11:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره واسه همین وقتی دکتر میری مییگی سرم درد میکنه شربت معده میده بت پزشکای ایندمون

اونا بحثش جداست!
(27-02-2021، 11:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2021، 11:57)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره ژیگر:/
/:دوسم داری؟

چند بار میپرسی:/
یس=/