انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-02-2021، 14:42)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به روی خودم نمیارم که روز مرد و بهم تبریک نگفتین!
مغز وی تتل قهرم پلی میکند!

تموم راهروهای خونه رو شمع که بچنین کیک ک بگیرین هم باهاتون قهرررررم:/
(25-02-2021، 14:38)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 14:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عی بابا من میخواستم مخ تورم بزنم ک
حیف شد v:
چن تا چن تا؟:>
یکم قانع باش بشر!کلکسیون راه ننداز._.!

من قانع نیستم , هرچی هستُ نیستُ میخوام v:

(25-02-2021، 14:41)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 14:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غلط نخور اسیر من بودی نمیرفتی اویزون اون الدنگ بشی
منم همه عکساتو پاره کردم نامه هاتو پاره کردم
نشستم ی فکر چاره کردم دیدم کی بهتر از این دخترمون ؟ v:

سر من دعوا نکنید خوشگلا:/
اصلا من دوست همتون :/
Big Grin  Big Grin  Big Grin

راه نداره
یا من یا هیشکی v:
دیری دیری دین دین دیری دین
(25-02-2021، 14:38)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چي بدم مياد روز تولد بعضيا بشه روز پدر و مادرم...
پدر و مادر نمیتونن به خاطر حرف شما یک روز تاخیر زایمان بزارن.
(25-02-2021، 13:40)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بجز مردانی که کنترل گرا هستن با بقیه مخالفم

اخه چرا فقط ۳ تا ستاره دادی@_@
تازه سپاس هم ندادی
_
اما من با حرف تو مخالفم اصلا نمیشه با ی پسر ک بچه ننس رابطه داشت یا حتا ی ادم خسیس*.*
یکم فک‌کن
(25-02-2021، 15:42)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 13:40)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بجز مردانی که کنترل گرا هستن با بقیه مخالفم

تازه سپاس هم ندادی
_
اما من با حرف تو مخالفم اصلا نمیشه با ی پسر ک بچه ننس رابطه داشت یا حتا ی ادم خسیس*.*
یکم فک‌کن

ستاره ندادم که

کلا با کلمه بچه ننه مخالفم. یعنی چی اصلا

ادم مگه میشه بچه ننه ش نباشه
(25-02-2021، 15:53)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 15:42)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تازه سپاس هم ندادی
_
یکم فک‌کن

ستاره ندادم که

تو خیلی خسیسی/=
والا داداش من اصفهانی هس ولی خعلی ماهه
_
یعنی لوس یعنی هر چی بشه اوخش بیاد
یعنی فضول باشه هرچی بشه برع ب مامانش بگه
یعنی فقط ب حرف خانوادش گوش بده و از خودش هیچ اختیاری نداشته باشه*.*

و خدا کسانی را ک سپاس و ستاره نمیدهند ب عذابی دردناک دچار میکند..*_*
(25-02-2021، 15:57)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 15:53)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره ندادم که

تو خیلی خسیسی/=
_

و خدا کسانی را ک سپاس و ستاره نمیدهند  ب عذابی دردناک دچار میکند..*_*

چه ربطی به اصفهانی بودن داره؟

چقدر چرت واقعا
(25-02-2021، 16:03)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2021، 15:57)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خیلی خسیسی/=
_

و خدا کسانی را ک سپاس و ستاره نمیدهند  ب عذابی دردناک دچار میکند..*_*

چه ربطی به اصفهانی بودن داره؟

چقدر چرت واقعا

هوچی ی شوخی بود/=
_