انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از آقا صابر پذیرایی کنید دوستان(:
(26-02-2021، 17:51)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم نمیتونن تو ایران پابه‌سن بذارن
صد تومنی پاره های لای هزاری._.
(26-02-2021، 17:48)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 17:43)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای. خب کوری که نه عاشقانه‌ست نه کمدی. چی کار کنیم حالا؟ :"
عاشقانه، من دزیره رو دوست داشتم. اونقدر زیاد نبود رومنسش که دل آدمو بزنه. اطلاعات تاریخیم می‌داد به آدم.
از همین کوری شروع میکنم
این دزیره رو مامانم خونده بنظرم._.نمیدونم ._.
یبار دیدم این کَلمرو
مرسی عشقم♥️

الان با کمبود مواجه شدمBl8

هورااا. ترجمه‌ی مینو مشیری بگیر. البته امیدوارم درست گفته باشم اسمشو :| یه بار به آرش حجازی گفتم سینا حجازی.
(26-02-2021، 17:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا صورتا همو به نقاب لو میدن!

(26-02-2021، 17:51)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم نمیتونن تو ایران پابه‌سن بذارن

حاجیمون زده تو کار یاس!

یه فن پیجشو فالو کردم هی پست چسناله ای میذاره. آهنگاش میچسبه تو مخم

یه خوای عجیبی دیدم._.
میخای بدونی چی؟._.
(26-02-2021، 17:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 17:48)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از همین کوری شروع میکنم
این دزیره رو مامانم خونده بنظرم._.نمیدونم ._.
یبار دیدم این کَلمرو
مرسی عشقم♥️

الان با کمبود مواجه شدمBl8

هورااا. ترجمه‌ی مینو مشیری بگیر. البته امیدوارم درست گفته باشم اسمشو :| یه بار به آرش حجازی گفتم سینا حجازی.
مرسی دلبر

من همیشه خواننده هارو قاطی میکنم
همیشهههههههه..سیجل با جیدال مخصوصا25r3025r3025r30
یاده شقایق دهقان تو ساختمان پزشکان افتادم
همچیو اشتباه میگفت
(26-02-2021، 17:56)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2021، 17:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا صورتا همو به نقاب لو میدن!

حاجیمون زده تو کار یاس!

یه فن پیجشو فالو کردم هی پست چسناله ای میذاره. آهنگاش میچسبه تو مخم

منم اینقد دوستام مهراب گذاشتن وضعیتشون..اهنگاشو که حفظ کردم هیچ...افسردگی خفیف گرفتم -_-
رفقا ست...نا رفیقا تماشا...هعییییی خدا...کجاییی :|||||
(26-02-2021، 17:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه خوای عجیبی دیدم._.
میخای بدونی چی؟._.
اگه جالبه بگویَم.
Telegh_59
خخخخ
سخته!