انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-04-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:24)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیخی D:
نشسته ام به در نگاه میکنم!

سلام برسون v:
(16-04-2021، 12:25)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 11:57)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی بلائـ
 بهش بگین همین روزا توی دلم میکشم/؛
خدانیاره اون روز و که جوونا از دور ببیننت تنها:-|

باشه هر وقت از جونم سیر شدم میگم بهش crying  36

نترس باهم میکشیم دشمن رو/؛
(16-04-2021، 12:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس منم ؟
خب الان من مد شدم ؟
عاقا این داستانا چیه ؟
یکی ب ما بگه تو این لانه جاسوسی چخبره
یادم باشه برای تو هم نذر کنم...
خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه...
من الان هنگم یکم
شتخ مد شده بود ینی چی ؟
(16-04-2021، 12:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:25)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنظرم هر طور شده این پسره رو از کار بدر کن:|
الکی که نمیشه نمره بگیره._.

استغفرالله چرا انقدر خبیثن
همه بهم گفتن با پسر جماعت هم گروهی نشو -__-
خودم گوش نکردم
شما پسرا چرا اینقدرررر گشادین؟ ._.
خب چرا شدی خواه خودتو میخواستی عذاب بدی؟‌._.
وی به خود خیره میشود...
(16-04-2021، 12:26)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وحییییید T_T نمیگن بهم
وحید من همیشه باید همه چیو بدونمممممم وحییییییید

نمیگن؟ O.O

میگی یا کبابت کنم؟ D:

^.^
کبابش نکن ):
اون نویسنده سوگلی منه
خودم میرم کتکش بزنم .-.
(16-04-2021، 12:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:25)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وحیدم نمیدونه. دو نفر ناقص میدونن فقط من اطلاعتم کامله

اُ !

من علاقه ی زیادم به شمارو ابراز کرده بودم ؟

بله مدیر جونم لطف شما همیشه شامل حال ما بوده.
(16-04-2021، 12:27)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دوشواری نداریم
جفتتون بیایین پ.خ بهم بگین چی شده ^.^
ماچ *
من خودمم زیاد در جریان نیستم
از نویسنده سوگولیت بپرس D=

دارین پاس کاری میکنین -_- حواسم هست
(16-04-2021، 12:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حقیقتا گفتنش به شما فقط باعث میشه ما بیشتر  تو خطر باشیم .
چیز مهمی نیستش

D: ؟!
(16-04-2021، 12:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:26)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیگن؟ O.O

میگی یا کبابت کنم؟ D:

^.^
کبابش نکن ):
اون نویسنده سوگلی منه
خودم میرم کتکش بزنم .-.

Heart
(16-04-2021، 12:28)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اُ !

من علاقه ی زیادم به شمارو ابراز کرده بودم ؟

بله مدیر جونم لطف شما همیشه شامل حال ما بوده.

بگو ._.

(16-04-2021، 12:28)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-04-2021، 12:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه بهم گفتن با پسر جماعت هم گروهی نشو -__-
خودم گوش نکردم
شما پسرا چرا اینقدرررر گشادین؟ ._.
خب چرا شدی خواه خودتو میخواستی عذاب بدی؟‌._.
وی به خود خیره میشود...

گول ظاهرشو خوردم ._.