انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-04-2021، 20:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربون دهنت
همینجاشو موندم
من دارم چیکار میکنم با خودم ؟
روزی یه ساعت درس هم نمیخونم
چیزی ک بش علاقه دارمم نرفتم دنبالش
ولش کلا از ناله کردن و اینا خوشم نمیاد
چخبر از خودت ؟
تو چطوری ؟

حاجی وقتی میوفتی تو چاه باید ناله کنی تا یکی نجاتت بده ^^

بزار فردا مفصل حرف میزنیم...الان دارم خرخونی میکنم

با ارمی حرف بزن...اون میتونه کمکت کنه
حاجی من همونیم ک تو جملات گنگیتون میگین سلامتی اونایی که کلی حرف تو دلشونه اما بازم ب حرف بقیه گوش میدن
ناله ؟ من ؟
(14-04-2021، 21:03)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:48)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شخصیت آدما از حرف زدنشون معلوم میشه...
مواظب حرف زدنتون باشین D;

خب اگه با حرف زدن معلوم میشه با مواظب بودن فقط میشه جلوی معلوم نشدنش رو گرفت. تغییری تو شخصیت ایجاد نمیشه که

اوووووووووو D":
(14-04-2021، 21:01)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دردت چیه پسر خوب؟اگ دوست داشتی بگو
گفتی پسر خوب یاد دبیر ریاضیمون افتادم
تو فلشم این دبیرا ولکن نیستن

والا حاجی
حوصلم سر رفتع
بچه ها هم نیستن یکم حرف بزنیم دلمون وا شه
دبیر ریاضی منم بهم میگفت خانومم

این همه ملیکا خندوند حوصلت نیومد سر جا؟البته میگن با کسی که حوصله نداره شوخی نکنینD:
منظورت از بچه ها کیه؟مخاطب خاصی داری؟
(14-04-2021، 21:03)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:48)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شخصیت آدما از حرف زدنشون معلوم میشه...
مواظب حرف زدنتون باشین D;

خب اگه با حرف زدن معلوم میشه با مواظب بودن فقط میشه جلوی معلوم نشدنش رو گرفت. تغییری تو شخصیت ایجاد نمیشه که

بله کاملا درسته ، ولی کاری نکنیم آدمای کنارمون فکر کنن احمقیم D;
(14-04-2021، 21:03)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی وقتی میوفتی تو چاه باید ناله کنی تا یکی نجاتت بده ^^

بزار فردا مفصل حرف میزنیم...الان دارم خرخونی میکنم

با ارمی حرف بزن...اون میتونه کمکت کنه
حاجی من همونیم ک تو جملات گنگیتون میگین سلامتی اونایی که کلی حرف تو دلشونه اما بازم ب حرف بقیه گوش میدن
ناله ؟ من ؟

حاجی اینا جملات گنگی نیست...اینا جملات چ*س ناله ایی هستش ._.

من تاحالا از این جملاتت استفاده نکرده ام 4fvf
(14-04-2021، 21:05)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 21:03)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب فکر کنن. مگه فکر اونا مهمه؟
(14-04-2021، 20:48)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مود زیبایی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈ 61
مود تو جالب تره .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈ 61
التماس دعاا...
(14-04-2021، 21:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:59)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان احترام آقای وحید رو داشته باشید ازهممون بزرگتره ها

دایی وحید ._.
بروو بچه بروووووووووووو من دختر دایی تو یکی نمیشم-.-
(14-04-2021، 21:08)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 21:05)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب فکر کنن. مگه فکر اونا مهمه؟

شعور خودتو میرسونی D:
(14-04-2021، 21:05)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 21:01)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتی پسر خوب یاد دبیر ریاضیمون افتادم
تو فلشم این دبیرا ولکن نیستن

والا حاجی
حوصلم سر رفتع
بچه ها هم نیستن یکم حرف بزنیم دلمون وا شه
دبیر ریاضی منم بهم میگفت خانومم

این همه ملیکا خندوند حوصلت نیومد سر جا؟البته میگن با کسی که حوصله نداره شوخی نکنینD:
منظورت از بچه ها کیه؟مخاطب خاصی داری؟
والا مخاطبای خاصم که باهاشون حال کنم بیشتر تو پ.خ ان
ولی خب بچه ها اینجا منظورم همین حسین و خودت و مهدی و ایناس

کیا پایه ان جرعت حقیقت بازی کنیم ؟
حال میده بمولا