انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

بیچاره ایموتوم.
الان بهترین کار چیه؟ برم پیویش یکم خوردش کنم یا ولش کنم؟
(14-04-2021، 15:19)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیچاره ایموتوم.

شما کاری نداشته باشین من هستم D:
(14-04-2021، 15:18)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اونی چان ۰-۰
راستشو میگم ولی ناراحت نشو باشه؟
یه چند وقت روزانه پیام میداد بهم ازم در مورد نمیدونم اوتاکو یا آرمی کیه و بی تی اس کیه سوال پرسید منم بهش جواب دادم ازم تعریف کرد که چقدر اطلاعات دارم و تشکر کرد
هیچی منم گفتم خواهش میکنم بعدش هر روز پیام میداد میگفتی چطوری خوبی؟
منم جواب میدادم بعدش فهمیدم قبلا با استاد آرمی رل بوده به کسی نگیا
هیچی بعدش هی پیام میداد بعد یه روز بهم گفت تو خیلی بامزه ایو آدمو میخندونی و اینا بیا رل بزنیم!
من گفتن من بچم سیزده سالم بیشتر نیست تو دانشگاه میری و اینا من نمیخوام ولی خب هی پیام میداد
اعصابم خورد شده بود و ناراحت بودم از طرفیم میترسیدم بهت بگم اونی چان میترسیدم ناراحت شی
به آنجل اویل چون رمز اکانتمو داشت بهش گفتم به جای من پیام بده چون خودم نمیتونستم جدی حرف بزنم عیبم همینه!
بعدش دیدم ول نمیکنه خودم بهش گفتم ولم کنه تا ولم کرد
اون چند روز اول یکم ناراحت بودم راستش...برای همینم چند روز غیبم زده بود اونی چان ولی خب میترسیدم بگم استادم ناراحت شه برای همینم گفتم سرم شلوغه و بابام تنبیهم کرده
من هنوز بچم نباید این چیزا رو بهم میگفت خب...15
ببخشید اونی چان8

اینو الان برای اونی چان فرستادم تعریف کرده بودم همینو کپی پیست کردم اینجا بخدا تقصیر من نبود cry2

کسی نمیگه تقصیر توعه میخوایم اون پسره هیز بیشعورو ادم کنیم. البته کنم.

(14-04-2021، 15:21)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 15:19)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیچاره ایموتوم.

Heart
شدی مدیر واقعی!
[ -> ]

بیچاره ایموتوم.
جواب ابلهان خاموشیست(:
کاری نداشته باش
(14-04-2021، 15:21)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 15:18)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اونی چان ۰-۰
راستشو میگم ولی ناراحت نشو باشه؟
یه چند وقت روزانه پیام میداد بهم ازم در مورد نمیدونم اوتاکو یا آرمی کیه و بی تی اس کیه سوال پرسید منم بهش جواب دادم ازم تعریف کرد که چقدر اطلاعات دارم و تشکر کرد
هیچی منم گفتم خواهش میکنم بعدش هر روز پیام میداد میگفتی چطوری خوبی؟
منم جواب میدادم بعدش فهمیدم قبلا با استاد آرمی رل بوده به کسی نگیا
هیچی بعدش هی پیام میداد بعد یه روز بهم گفت تو خیلی بامزه ایو آدمو میخندونی و اینا بیا رل بزنیم!
من گفتن من بچم سیزده سالم بیشتر نیست تو دانشگاه میری و اینا من نمیخوام ولی خب هی پیام میداد
اعصابم خورد شده بود و ناراحت بودم از طرفیم میترسیدم بهت بگم اونی چان میترسیدم ناراحت شی
به آنجل اویل چون رمز اکانتمو داشت بهش گفتم به جای من پیام بده چون خودم نمیتونستم جدی حرف بزنم عیبم همینه!
بعدش دیدم ول نمیکنه خودم بهش گفتم ولم کنه تا ولم کرد
اون چند روز اول یکم ناراحت بودم راستش...برای همینم چند روز غیبم زده بود اونی چان ولی خب میترسیدم بگم استادم ناراحت شه برای همینم گفتم سرم شلوغه و بابام تنبیهم کرده
من هنوز بچم نباید این چیزا رو بهم میگفت خب...15
ببخشید اونی چان8

اینو الان برای اونی چان فرستادم تعریف کرده بودم همینو کپی پیست کردم اینجا بخدا تقصیر من نبود cry2

(14-04-2021، 15:21)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Heart
شدی مدیر واقعی؟
من نمیدونستم اینجوریه حتی بهشم گفته بودم آنجل اویل رمز اکانتمو داره فکر میکردم میخواد مثل آنجل اویل باهام دوست معمولی باشه
یه بارم دقیقا یه قضیه عین این تو وب افتاد یکی پیام داد فک کردم میخواد با من و بچه های وب دوست بشه &^& اصن عقلم کار نمیکنه
(14-04-2021، 15:21)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین یک فرد احمق باعث چیا شده
بچه میترسه از دستش ناراحت بشیم
اینجور نسل های کثیف باید منقرض شن
(14-04-2021، 15:25)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 15:21)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Heart
شدی مدیر واقعی!
من نمیدونستم اینجوریه حتی بهشم گفته بودم آنجل اویل رمز اکانتمو داره فکر میکردم میخواد مثل آنجل اویل باهام دوست معمولی باشه
یه بارم دقیقا یه قضیه عین این تو وب افتاد یکی پیام داد فک کردم میخواد با من و بچه های وب دوست بشه &^& اصن عقلم کار نمیکنه
نگران نباش. بزرگ بشی میشناسی
کسی در تاریکی به ما زل زده D:
آره با خودتم !
(14-04-2021، 15:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#سرعت_دانلود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسش  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلمشم داریم 

هنو رو سرعت نت کسی رو دست ما نیومده که شما بخوای دومیش باشی ستون D=

من کابل لن وصل نکردمااا 

از طریق وای فای اینو تست کردم ، وگرنه کابل لنم کتگوری۵ هست وحشتناکه سرعتش ، متاسفانه لب تابم جدیده ورودی لن نمیخوره ...

+نت خونت چه شرکتیه؟ 

شرکت مخابرات سرعتش از این بیشتر نمیشه ، سرویسم vdsl هست بر بستر فیبرنوری 

چه شهریم هستی؟

https://dl.magbazi.ir/Pc/open-world/GV-DD/Grand.Theft.Auto.V.1.54-DODI_www.MaGBazi.ir_.part01.rar
اینو بزن دانلود بازم اسکرین بده
(14-04-2021، 15:39)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 15:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#سرعت_دانلود

عکسش  

فیلمشم داریم 

هنو رو سرعت نت کسی رو دست ما نیومده که شما بخوای دومیش باشی ستون D=

من کابل لن وصل نکردمااا 

از طریق وای فای اینو تست کردم ، وگرنه کابل لنم کتگوری۵ هست وحشتناکه سرعتش ، متاسفانه لب تابم جدیده ورودی لن نمیخوره ...

+نت خونت چه شرکتیه؟ 

شرکت مخابرات سرعتش از این بیشتر نمیشه ، سرویسم vdsl هست بر بستر فیبرنوری 

چه شهریم هستی؟

https://dl.magbazi.ir/Pc/open-world/GV-DD/Grand.Theft.Auto.V.1.54-DODI_www.MaGBazi.ir_.part01.rar
اینو بزن دانلود بازم اسکرین بده
والا ما تو بهشهریم تو مازندران
نتمونم vdsl مخابراته که پارسال عوض کردیم مودمو

همون فایلی که دادی , سرعتش :
https://uupload.ir/files/i6mr_screenshot_(95).png

D=