انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-04-2021، 12:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:10)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و یفکهونَ فیهاد من خلید..
همانا آنها با اخطار های سخت و بُنیان فِکَن تنبیه میشوند
به سلام
چطوری ؟!
بهت گفته بودم با اومدنت خیلی خوشحال میشم ؟
گفته بودم یا نه؟
گفته بودی ولی جلو بچه ها نگو زشته
گفته بودم او که بی باده کند جانِ مرا مَست ..؟
:V

گفتا خموش حافظ،کاین غصه هم سرآید .
(15-04-2021، 12:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۳۰ درصد اخطار گرفتم بمولا
گناه داشتم این رسمش نبود
بمولا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/x_c1668.png
دیدم من فکر نمیکردم اینطوری بگی بمولا ببخشید
فحش های باادبانه یاد بگیر از این فحشا نگو اینجا گل پسر
شوخیدیم حاجی
اصن چه معنی داره پروفایل بی اخطار بمونه ؟
خوبه اینجا ۳۰ درصده
تو بعضی جاهای دیگه اوضا انقد داغونه که ۶۰ درصد دایمی هم دارم D=
عادم ب همین اخطارا زندست =)
(15-04-2021، 12:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۳۰ درصد اخطار گرفتم بمولا
گناه داشتم این رسمش نبود
بمولا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی استاد کل فرهنگ لغت رو به سخره گرفتی ها
برو فحش با ادبانه یاد بگیر
این دیگه چه سمیهههههههه
(15-04-2021، 12:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطوری ؟!
بهت گفته بودم با اومدنت خیلی خوشحال میشم ؟
گفته بودم یا نه؟

کالاف بازی نمیکنی؟
آقا ما رفتیم
روزتون خوش
لبتون خندون اخطاراتونم پابرجا D=
(15-04-2021، 12:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کالاف بازی نمیکنی؟

مدیر مگه شما بازی میکنی؟
و 6 تا موضوع زدم. امروز حس بیشتر ازین ندارم Undecided
(15-04-2021، 12:17)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

این دیگه چه سمیهههههههه
فحش باادبانه
بی ادب
بی معرفت
بی مودب
از این فحشا وگرنه اینجا بچه هست -ـ-
(15-04-2021، 12:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:11)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنوزم بعد چند سال عوض نشدی ((((: !!!
تو چند سال میشه یه آدم جدید ساخت مهری جان ، شما خیلی سریع میخوای به نتیجه میرسی
دیر اومدی و زود میری

درکل میدونی هنوزم میخوای نشون بدی بامزه‌ای ، در صورتی که نیستی به نظر من !!
نمیدونم چطور این رفتارتو میپسندن ..
اما به مرور زمان آدم بهتره به جای اینکه روی بامزگی هاش کار کنه ، روی ذهنش و پرورش ذهن کار کنه.
تا با هر سالی که به سنش اضافه میشه .. پخته تر باشه از هر نظر.
چون اینا بیشتر به کار میان توی زندگی...

و البته شما پیشرفت هم داشتی چون حداقل علائم نگارشی و کشیدن حروف رو از تایپ کردنت حذف کردی خودش هم‌جای شکر داره .

یادش بخیر درکل (((((:

درضمن بنده مهری نیستم! جانِ کسی هم‌نیستم :>
(15-04-2021، 12:18)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:17)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این دیگه چه سمیهههههههه
فحش باادبانه
بی ادب
بی معرفت
بی مودب
از این فحشا وگرنه اینجا بچه هست -ـ-

اها من فکر میکرم اینا توهینه.
(15-04-2021، 12:18)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2021، 12:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کالاف بازی نمیکنی؟

مدیر مگه شما بازی میکنی؟
و 6 تا موضوع زدم. امروز حس بیشتر ازین ندارم Undecided

اره من خیلی وقته بازی میکنم
چند باری با علی هم بازی کرده بودم