انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه جمله به خودت بگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نمیشه چیزی که متوقف شده رو متوقف کرد
متاسفانه من نمیتونم یه هارتلس مغرور بی توجه باشم.. دتس جاست نات می
It is what it is
چقد هوا سرده

عاشق باش.. کل مفهوم زندگی عشقه. بدون عشق هیچ زندگی ای نیست. مایی نیست. فردایی نیست. همه سعیت رو بکن که همیشه عاشق باشی. اینه که مهمه. عشق

و سعی کن دلت گرم باشه و امیدوار. اتفاقای خوب میوفتن برات
رنکینگ ها و رتبه بندی ها تو زندگی بی ارزش نیستن، ولی تو باارزش تری، تو میتونی از هر رنکینگی با رفتارات معتبر تر بشی
رفتنی ها باید برن
(16-05-2023، 2:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد هوا سرده

عاشق باش.. کل مفهوم زندگی عشقه. بدون عشق هیچ زندگی ای نیست. مایی نیست. فردایی نیست. همه سعیت رو بکن که همیشه عاشق باشی. اینه که مهمه. عشق

و سعی کن دلت گرم باشه و امیدوار. اتفاقای خوب میوفتن برات

بمولا که فقط همین کیپس یو الایو.. حالا البته اتفاق خاصیم نیوفتاده ها Telegh_01 ولی خب.. تنها معنا همینه احتمالا. عشق.
اشکالی نداره
هعی.. واقعا دیگه مهم نیست
عزیزم، من واقعاً نمی‌دونم قراره چی بشه. نمی‌دونم چه بلایی قراره سرمون بیاد. علم غیب ندارم. نمی‌تونم بهت بگم چقدر دیگه مونده تا همه چی درست بشه و حتی مطمئن نیستم چیزی درست بشه یا نه. می‌دونم آدم خوبی نیستم. می‌دونم تو احتمالاً ترجیح می‌دادی هرکسی باشی به جز "نیکی". می‌دونم اوضاع خوب نیست و من تنها کاری که می‌کنم اینه که قولای الکی بهت می‌دم. می‌دونم. می‌دونم. ولی نمی‌دونم چه کاری از دستم برمیاد. ببخشید که هدرت دادم. معذرت می‌خوام. 

علم غیب پیشکش من حتی common sense هم‌ ندارم lol. 

وقتی یه روز بالاخره همه‌ی ماجراها تموم شد، می‌ریم شمال.

شبت بخیر. فردا هم همین گ*ه.