انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه جمله به خودت بگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وطنی کی کی سی
تو بواسطه اتفاقی بزرگ شدی که هرگز رخ نداد ..
چوخ ساغو
چه میفهمن درد چیه؟ هیچ مشکلی ندارن اینا
عشق پنیر
ههههههه
همین فرانسه ای که حجاب رو ممنوع کرده از اونوز بی حجابی صفر (لخت مادر زاد) رو ممنوع کرده
بعد جالبه انایی که میان به ما یاد میدن آزادی فلانه بهمانه به بقیه چیزی ربطی نداره و سرت تو لاک خودت باشه میگه اگه مست بیای بیرون مجرمی
از همه جالب تر میگه ما آزادی بیان داریم اما حرف زدن در مورد هولوکاست جرمه

اینا فقط نمی از دریاست
کیا واسه ما آدم شدن ایییییی خداااااااااا
Telegh_00
برگشتم به یه ایرانیه تو گیم گفتم صب کن یه ریجوین کنم فک کنم سیستمم مشکل داره گف مگه من علافتم؟
بعد یه خارجیه همونجا منتظرم موند تا ایراده کارو پیدا کردم باش ترید کردم
اینجاس که میشه فرقه آدم با آدمو فهمید
*منظورم به ایرانی بودنش فقط نبود
(02-02-2022، 17:40)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برگشتم به یه ایرانیه تو گیم گفتم صب کن یه ریجوین کنم فک کنم سیستمم مشکل داره گف مگه من علافتم؟
بعد یه خارجیه همونجا منتظرم موند تا ایراده کارو پیدا کردم باش ترید کردم
اینجاس که میشه فرقه آدم با آدمو فهمید
*منظورم به ایرانی بودنش فقط نبود

در 26 ژوئن 2008 گروهی از نوجوانان در پارک نیو هاید از یک مرد زورگیری می‌کنند و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند سپس در حالی که بر اثر استفاده الکل در حالت طبیعی نبودند به یک زن حمله می‌کنند و ابتدا قصد داشتند که ماشین او را بدزدند اما زمانی که در انجام این عمل ناتوان بودند و با پلیس مواجه شدند از صحنه حادثه گریختند. زمانی که این 3 نوجوان دستگیر شدند اعلام کردند که این عملشان تحت تاثیر بازی « سرقت بزرگ از شهر » یا همان بازی معروف « جی‌تی‌ای » بوده است.

ایرانی یا خارجی بودن ملاک نیس که گل
دنیا مثل آقای صافی رو نخواهد دید
اسلام جای خود ... .

روح ملکوتیش شاد