انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه جمله به خودت بگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مردم می‌خوان باری که رو‌دوش هست بردارن،پس تورو طرد میکنن،خوب‌ حقم دارن.
الان دقیقا برگشتم به حال اردیبهشت ماه.. دوباره معلوم نیست باید چقدر جون بکنم تا حالم بهتر بشه.. تازه ایندفعه سخت ترم هست.. جوری شده که اصلا دلم نمیخواد هیچکی تو این حال ببینتم ): هعی
(05-10-2022، 13:06)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اجازه نده "حداقل‌ها" انقدر هیجان‌زده‌ت کنن.

این اتفاقیه که وقتی اجازه می‌دی می‌افته. 
بالاخره یه روز از خواب بیدار میشم و میفهمم واسه چی دارم زندگی میکنم
هعی‌‌‌‌
واقعا چرااا نمیدونم که تو زندگیم دنبال چیم؟ چرا دارم واسه هیچی تلاش نمیکنم؟ چرا هیچ هدفی ندارم؟ چطورییی هیچ رویایی ندارم آخه؟ همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم
همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم

آخرشم چی؟ هیچی دوباره برمیگردم سر خونه اول که دقیقا یه قدم پشت سرمه

(06-11-2022، 4:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا چرااا نمیدونم که تو زندگیم دنبال چیم؟ چرا دارم واسه هیچی تلاش نمیکنم؟ چرا هیچ هدفی ندارم؟ چطورییی هیچ رویایی ندارم آخه؟ همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم
همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم  همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم همش دنبال بهونه‌ های مزخرفم

آخرشم چی؟ هیچی دوباره برمیگردم سر خونه اول که دقیقا یه قدم پشت سرمه

و در ضمن خواستم متذکر بشم که سال بعد، اون چیزایی که الان داری رو هم دیگه نخواهی داشت.. اون موقع زجه هات واقعا دیدنی تره
........
چقد امروز خابت میاد-___-
دُژَم...
اثر گذاری یا اثر پذیر ؟