انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-07-2021، 21:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
When I would go to sleep, I'd always say, "Mom
Keep the door open and please leave the light on"
'Cause I thought monsters lived under the bed
That's before I knew they walk the streets instead
I wanna live in a world
Where people don't get hurt
And everybody's got enough money
Where nobody ever gets sick
Or has to skip a meal
I wanna live in a world where Santa's real

می‌دونستی توی ادبیات فولکور آلمان سنتا خیلی وحشتناکه؟
و اگه بچّه بدی باشی میاد می‌خورتت؟

WTF?!
همیشه بچه بودم دلم میخواست به جای حاجی نوروز بابا نوئل باشه
(01-07-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می‌دونستی توی ادبیات فولکور آلمان سنتا خیلی وحشتناکه؟
و اگه بچّه بدی باشی میاد می‌خورتت؟

WTF?!
همیشه بچه بودم دلم میخواست به جای حاجی نوروز  بابا نوئل باشه
کاش می شد ویس بگیرم.
سنتا در واقعیت هم می‌دونی که نمی‌تونه شخصیت مقدسی باشه چون هم به قولی حرام زاده بوده هم این که گویا به بچه ها آزار هم می رسونده.

البتّه حرام‌زادگی رو با توجّه به قوانین مسخره هولی بودن برای مذهب ها گفتم ها، و الّا من اعتقادی ندارم.

هولی بودن چی بود دیگه. از کلمه انگلیسی مصدر ساختم.
(01-07-2021، 21:26)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
WTF?!
همیشه بچه بودم دلم میخواست به جای حاجی نوروز  بابا نوئل باشه
کاش می شد ویس بگیرم.
سنتا در واقعیت هم می‌دونی که نمی‌تونه شخصیت مقدسی باشه چون هم به قولی حرام زاده بوده هم این که گویا به بچه ها آزار هم می رسونده.

البتّه حرام‌زادگی رو با توجّه به قوانین مسخره هولی بودن برای مذهب ها گفتم ها، و الّا من اعتقادی ندارم.

رویا هامو خراب نکن لعنتی(:
کاردانی به کارشناسی بالاخره نرم افزار کنکور داره یا نه ..
خدایا بسه دیگه .. bathtime
(01-07-2021، 21:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:26)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاش می شد ویس بگیرم.

نیحیحینسحسحس
حالا یه چیزای دیگه هم هست حوصله تایپ کردن ندارم.
گشنمه و تازه رسیدم خونه و شام هم بدون من خوردند حالا باید خودم یه چیزی درست کنم.
2mo5
(01-07-2021، 21:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیحیحینسحسحس
گشنمه و تازه رسیدم خونه و شام هم بدون من خوردند حالا باید خودم یه چیزی درست کنم.
2mo5

گرمت نمیشه؟!:/
(01-07-2021، 21:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیحیحینسحسحس
2mo5

برای چی گرمم بشه؟
(01-07-2021، 21:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برای چی گرمم بشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210701-231044-Weather.jpg
(01-07-2021، 21:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2021، 21:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای چی گرمم بشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210701-231044-Weather.jpg

پنج به بعد هوا بهتره باز یتینینسنی
کنکوریا الان هی دارن زور میزنن بخوابن‌. هی هم فکر میکنن ساعت ۳ شده پس چرا خوابشون نبرده.