انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ی شنبه تولدم بود....!
(29-06-2021، 13:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مقداری قیافه نحسمان را ببینید.-.

خیلی هم زیبا
حالا چرا نحس :/
(29-06-2021، 0:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 0:21)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن میان ولی ی چنتا از گ.ا نیومدن واسم
میگم از این واکسن مطمان شدی؟
الان خوبی؟
برو تنظیمات اطلاعیه اخریشو فعال کن
نمیدونم والا من چیزی از اینا سردرنمیارم
اره بهترم.-.
سلام
اوک :] مرسی
کاش میپرسیدی ،ریسک بود
خداروشکر :}
(29-06-2021، 12:48)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 11:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی ممنونم  بانوD:
بله دیگه،از بهداشت زنگ زدن گفتن بیاین
رفتیم کلی حرف زد با منو مامانم
کلی قرص و دارو نوشت لامصب
اخرشم گفت امروز ساعت ۹ صبح وقت مشاور داری
چقدر حرف زدم._.

من کارت دارم حالا ._.
چیکار کردی مگه، داروِ چیه
زمان ما انقدر سوسول نبود (:

خوب کردی
بگو دیگه چرا با احساسات دختر مردم بازی میکنی):
هیچی.-.

(29-06-2021، 13:02)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی شنبه تولدم بود....!
پساپس تولدت مبارک(؛♡
(29-06-2021، 13:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 12:48)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کارت دارم حالا ._.
چیکار کردی مگه، داروِ چیه
زمان ما انقدر سوسول نبود (:

خوب کردی
بگو دیگه چرا با احساسات دختر مردم بازی میکنی):
هیچی.-.

(29-06-2021، 13:02)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی شنبه تولدم بود....!
پساپس تولدت مبارک(؛♡

خیلی ممنون دوست خوب من Smile >3
[ -> ]
ی شنبه تولدم بود....!

هر چند دیر
تولدتون مبارک :]
(29-06-2021، 13:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 13:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مقداری قیافه نحسمان را ببینید.-.

خیلی هم زیبا
حالا چرا نحس :/
پشیمون شدم لنتی-_-
(29-06-2021، 13:06)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ی شنبه تولدم بود....!

هر چند دیر
خیلی ممنون لطف دارید ؛)
(29-06-2021، 13:03)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 0:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو تنظیمات اطلاعیه اخریشو فعال کن
نمیدونم والا من چیزی از اینا سردرنمیارم
اره بهترم.-.
سلام
کاش میپرسیدی ،ریسک بود
سلام جیگرصورتی
خواهش میکنم
من به ایناش کاری ندارم ،فوقش میریم اون دنیا(:
(29-06-2021، 13:07)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 13:06)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چند دیر
خیلی ممنون لطف دارید ؛)

:] نیست

(29-06-2021، 13:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2021، 13:03)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
کاش میپرسیدی ،ریسک بود
سلام جیگرصورتی
خواهش میکنم
من به ایناش کاری ندارم ،فوقش میریم اون دنیا(:

ب روی ماهت :}
خوبی؟
اهننن :|
بعد کی دعوا کنه ،گیر بده ،عکس و دابسمش بزاره ^^ نمیشه ک