انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ولی حیف که زندگی رویاست فقط
مگه اینکه پیدا بشه همچین جایی واس من...
Telegh_01

(28-06-2021، 16:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به به. رفتی تو پروفایل من؟
(28-06-2021، 16:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01

(28-06-2021، 16:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به به. رفتی تو پروفایل من؟

قبلا گوش داده بودمش
ولی وقتی موزیکتو پلی کردم یادش افتادم...
(28-06-2021، 16:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 16:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب قول سید جررر
مدیر آزمایشی نمیتونہ بن کنہ
LOOOOOL
Geryat dar omade han?

._.

آخی
نمیتونی بن کنی چرا سفسطہ میکنی
گردن خودم فقط بن کن لطفا
تو گ . آ بحث کردم بن کن
من دوس ندارم با فحش دادن بن شم پس لطفا فقط بنم کن
خواھش میکنم ازت
(28-06-2021، 16:56)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 16:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

آخی
گردن خودم فقط بن کن لطفا
تو گ . آ بحث کردم بن کن
خواھش میکنم ازت
مگه شهر هرته دعوا کردی اخطارشو مدیر بخش میده:|
حاجی شکر میون مخ زنیات
حقیقتا من رومینا نیستم حسامم Telegh_01
خلاصه اینکه دفه بعد هر کی بت گفت دخترم فورا نرو مخشو نزن اوسکول Telegh_01

ینی کلمه اوسکولو مصدری از تو گرفتن اصن Telegh_01
در جمعی قرار داریم که به عاقلان میگن ابله
و به ابله هان میگن عاقل
(28-06-2021، 17:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی شکر میون مخ زنیات

لایک
ناموصا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳» 42
Telegh_01

(28-06-2021، 17:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در جمعی قرار داریم که به عاقلان میگن ابله
و به ابله هان میگن عاقل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳» 42
(28-06-2021، 17:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی شکر میون مخ زنیات

وااااو میبینم ک ی آریَن دیگه پیدا شده Telegh_46 Telegh_01

(28-06-2021، 17:37)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 16:56)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخی
گردن خودم فقط بن کن لطفا
تو گ . آ بحث کردم بن کن
خواھش میکنم ازت
مگه شهر هرته دعوا کردی اخطارشو مدیر بخش میده:|

میبینی با کیا دارم سرو کله میزنم روزانه؟ ._.
خدا میدونه این صبر تا کی ادامه داره