انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-06-2021، 13:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 10:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
من یه ساله اومدم و بیست و هشت سالمه و مدیرم LoooooooL
عادیه همه یه بدبختی دارم
شما نداری؟
من که زیاد دارم
سلام^^
بدبختی دست خود آدماست.اگه باغیرت باشی و اجازه ندی کسی جرئت کنه بهت چیزی بگه یا زندگیتو به باد بده قطعا همیشه موفقی!
مدیر شدن هم سخت نیست، با رعایت قوانین و فعالیت روزانه تو بخش مورد نظر اول نویسنده و بعد اگه ازت راضی بودن مدیر آزمایشی بعد ها هم به مقام های بالاتر میرسی

بهم گفتی پاک کنم که خودت بذاری ؟ lol 11
(28-06-2021، 13:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 10:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
من یه ساله اومدم و بیست و هشت سالمه و مدیرم LoooooooL
عادیه همه یه بدبختی دارم
شما نداری؟
من که زیاد دارم
سلام^^
بدبختی دست خود آدماست.اگه باغیرت باشی و اجازه ندی کسی جرئت کنه بهت چیزی بگه یا زندگیتو به باد بده قطعا همیشه موفقی!
مدیر شدن هم سخت نیست، با رعایت قوانین و فعالیت روزانه تو بخش مورد نظر اول نویسنده و بعد اگه ازت راضی بودن مدیر آزمایشی بعد ها هم به مقام های بالاتر میرسی

اگه باغیرت باشی ابلحی خخ
(28-06-2021، 13:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام^^

من منظوری نداشتم
اگه ناراحت شدی معذرت میخوام

(28-06-2021، 13:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه باغیرت باشی ابلحی خخ
عه چرا):
(28-06-2021، 13:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من منظوری نداشتم
اگه ناراحت شدی معذرت میخوام

(28-06-2021، 13:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه باغیرت باشی ابلحی خخ
عه چرا):

شما که کلا کاری به جز ناراحت کردن ما نداری دوست عزیز
منم کم کم دارم عادت میکنم دیگه
خواهش میکنم :>
(28-06-2021، 13:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه ب این تنیجه رسیدم*-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=268859&pid=3788391#pid3788391
برام مهم نیس ژستم تو عکس چیه و چطور افتادم عکسمو میزام ^^
دخمل خوبی شدم^^

تو خیلیممممم زیبایی
دقیقا همینه! آفرین ❤️
تو همه جوره زیبایی

ممنون مث تو^^♥
(28-06-2021، 13:39)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا Telegh_02
ن دیگه من کوزتم پول ندارم :V

باشد ببینم مادرم چی میگع بعد خبرت میکنم
شوهرممم ^^
شوخی میکنیما یوقت جدی نگیری Telegh_01
(28-06-2021، 13:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به حضرت عباس وقتی این پیامتو دیدم قفسه سینم کلا درد گرفت Telegh_01

آخه چرا؟ Telegh_01

هیچی فقط یکم سم بود حرفت Telegh_01
(28-06-2021، 13:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اگه باغیرت باشی ابلحی خخ
عه چرا):

غیرت داشتن تعصب میاره. تعصب هم جلوی فکر درست رو میگیره و اگه خیلی زیاد بشه باعث میشه از کسی یا چیزی که روش تعصب داری بت بسازی. از یکی هم بت بسازی باعث میشه فک کنی اون از همه خوب تره و هرکی مخالف این باشه ابلحه. که این باعث میشه خود کسی که متعصبه ابلح باشه. که همون اول گفتم.
(28-06-2021، 13:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:39)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشد ببینم مادرم چی میگع بعد خبرت میکنم
شوهرممم ^^

106شوخیشم قشنگ. نیستAngry
(28-06-2021، 13:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:40)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۳» 31

هر روز بیشتر از روز قبلش داره برام تایید میشه  :||

خیخی

خخ
(28-06-2021، 13:57)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2021، 13:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوهرممم ^^

106شوخیشم قشنگ. نیستAngry
باش ببخشید =(